• Головна
  • Володимир Продивус придбав ТРК «Вінниччина», яка не працювала два роки
16:31, 18 травня 2016 р.

Володимир Продивус придбав ТРК «Вінниччина», яка не працювала два роки

Після дворічної паузи в області знову запрацює ТРК "Вінниччина". Раніше єдиний приватний канал у місті належав синам комуніста Петра Симоненка, тепер він належатиме Володимиру Продивусу. Але дивитися його програми поки що зможуть не всі

«Вінниччину» продавали кілька років. І розмови такі ходили ще до Євромайдану. Бажаючих купити було достатньо, але Симоненки ніяк не могли сторгуватися. За скільки купили ТРК «Вінниччину», ніхто не каже – комерційна таємниця.

Власник «Вінниччина» офіційно змінився 12 травня. Утім, досі немає змін в «Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Поки що значаться два попередніх власники  – дві київські фірми: "Гамма-Консалтинг" (розмір внеску до статутного фонду – 375 тисяч гривень) та  "Науково-комерційна фірма "Контур" (розмір внеску до статутного фонду - 1,125 мільйона гривень). Засновників двоє – два сини лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка – Андрій та Костянтин. Один прописаний у Донецьку, другий – в Києві.  Керівником з 11 березня 2014 є Сергій Драчук. Свого часу він був секретарем обкому вінницьких комуністів. На запитання щодо нових власників, конкретної відповіді не дає: «За кілька днів побачите, хто буде власник. Це фізичні особи – вінничани».

Перший за два роки ефір канал дав 14 квітня. У день, коли Гройсман став прем'єром.

«Не я купив - купили інші люди»

Говорять, що канал купив відомий бізнесмен, політик, народний депутат VII скликання від Партії регіонів – Володимир Продивус. Сам він це підтверджує. Хоча, у телефонній розмові одразу ж зауважив: «Не я купив - купили інші люди. Я допомагаю».

- Наскільки це дорого – мати свій телеканал у Вінниці?

- Чесно кажучи, щодо цінової політики, то конкретної цифри назвати не зможу. Все залежатиме від якості продукту, який робитиме канал «Вінниччина». Звичайно, хочеться, щоб він був ідеальним.   

- Навіщо це вам?

- Шкода, що так тупо закривають. Люди там працювали, на щось сподівались… Це по-перше. А, по-друге, це єдиний приватний телеканал у місті, до якого немає відношення влада. Це й є інформаційна альтернатива для вінничан.

- У Вінниці говорять і про те, що Продивус купив телеканал під Гройсмана.

- Цю тему некоректно навіть обговорювати. Так, з Володимиром Гройсманом я товаришую, але «Вінниччину» купив для вінничан. Я хочу, щоб люди отримували об’єктивні новини. Якщо є проблема, то на оновленому каналі 100% її покажуть. Будь-хто може прийти і поділитися тим, що його хвилює.

- Сьогодні всі в очікуванні оголошення позачергових виборів до Верховної Ради. Чи побачимо вас скоро в ефірі «Вінниччини»?

- Я нікуди не збираюся йти.

«Міськвиконком може очікувати критики»

Телеканал – це туз у рукаві Володимира Продивуса. Бо це вплив. Телебачення впливати на процеси мислення у суспільстві. Хочемо цього чи не хочемо. Тут уже питання буде у козирях Продивуса  – журналістах. Наскільки нова команда «Вінниччини» справиться з очікуванням власника?

Генеральним директором "Вінниччини" став Олексій Літвінов. Свою кар'єру журналіста він починав саме тут. Поки що вийшов лише п’ятий випуск новин, колектив ще не відпрацював сталий інформаційний тиждень, бо були свята.

- Що чекати? Зваженої об’єктивної і збалансованої інформації. Можу сказати, що міськвиконком може очікувати критики, якщо для цього буде підстава. І ми вже почали це робити. Але зважена критика.  Збираємося відновити свої позиції. Будемо уникати політичної заангажованості, принаймні, сподіваємось на це…

- Де можна побачити «Вінниччину» сьогодні, адже на кабельному телебаченні її немає?  

- Цифрове – через приставку T2. Скоро знову буде і на кабельному – поновимо угоди. Сьогодні транслюємо на Вінницю та Вінницький район, але всі технічні можливості показувати на область залишились, єдине, що за це потрібно доплатити. З часом так і буде.

- Що будете показувати?

- Зараз робимо півтори години власного мовлення. Загалом,  згідно з ліцензією, маємо п’ять годин, а показує «Вінниччина» цілодобово. І тут у мене якраз проблема - треба шукати, чим заповнити решту 19 годин ефіру. Сьогодні це науково-пізнавальні програми, мультики... Виробництво власного продукту виключно на мені. У нас буде класний контент… І я задоволений початком співпраці із двома колегами – студентками третього курсу Донецького університету.

P.S.17 травня в Єдиному державному реєстрі внесли зміни. Тепер власниками ТРК «Вінниччини» є дві фізичні особи – два вінничанина Олег Веретинський та Ігор Заворотний. Розмір внеску до статутного фонду в обох по  750 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...