• Головна
  • Вінничанин посів третє місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
09:50, 27 лютого 2015 р.

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед молоді присвячений дворазовому Олімпійському чемпіону Колчинському Олександру Леонідовичу. Вінничани зайняли призові місця.

Про це повідомляє Вінницька районна державна адміністрація.

Участь у змаганнях взяли близько 220 атлетів з різних областей України: Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Одеської, Харківської, Новоград-Волинської, Ніколаевської, Черкаської, Маріупольської та Київської.

Вінницький район представляла команда у складі 3 борців. У суворій і напруженій боротьбі спортсмени здобули значне число нагород. Зокрема, у ваговій категорії 42 кг третє місце посів Владислав Гончарук, а Дмитро Ткач (46 кг.) і Мисливий Сергій (у вазі 42кг.) здобули п’яті місця. Решта наших спортсменів показали теж непогані, як для такого поважного представницького турніру, результати. Учасники отримали подарунки, медалі, кубки та грошову винагороду.

Винница.info: Вінничанин посів третє місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію