• Головна
  • Тихий вбивця забрав життя 4 мешканців Вінниччини
15:30, 5 березня 2015 р.

Тихий вбивця забрав життя 4 мешканців Вінниччини

В Україні 16 людей загинуло у нещасних випадках через отруєння газом. Ще 15 чоловік отримали травми. Співробітники «Вінницягаз» розповідають про причини нещасних випадків та діляться правилами користування газовими котлами.

За даними Держгірпромнагляду України, результатом неправильного користуванням газу стало 15 нещасних випадків, в яких загинуло 16 людей та ще 15 травмувались, - повідомляють у прес-службі Держгірпромнагяду України.

Так, в Липовці люди самовільно замінили газовий котел та встановили витяжку, яка категорично заборонена в поєднанні з таким котлем. В результаті в приміщення будинку потрапили продукти спалювання газу через зворотню тягу, яка виникла під час одночасної роботи витяжки та котла. Господар оселі загинув та ще троє мешканців потрапили у лікарню.

У Вінницьких Хуторах нещасний випадок забрав життя 3 людей. Як розповідають у прес-службі «Вінницягаз», через руйнування оголовку димоходу, цеглина закупорила димовий канал у газовому котлі. Це й стало причиною нещасного випадку.

Як зазначають співробітники газового підприємства, більшість споживачів самі винуваті у нещасних випадках. Мешканці частенько опалюють приміщення газовими котлами при щільно закритих дверях та вікнах, забувають про перевірку тяги, обігріваються електро чи газовими плитами, встановлюють електровитяжки в одному приміщенні з димохідним котлом.

  • Запам’ятайте, - наголошують у “Вінницягазі”, - обов’язково періодично перевіряйте вентиляційні канали та димові витяжки.

Якщо у газових приладах відсутня тяга, то користуватися такими приладами КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО.

Поради для вашої безпеки:

  • Не переставляйте, не ремонтуйте і не встановлюйте газові прилади самостійно! Викличте фахівця «Вінницягаз»!
  •  Оскільки чадний газ не має ані запаху ані кольору, фахівці радять встановлювати сигналізатор загазованості (або детектор чадного газу). Пристрій призначений для постійного контролю об’ємної частки метану, пропан-бутану та чадного газу в повітрі закритих приміщень, в яких можливий витік газу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...