
13:05, 25 вересня 2015 р.
Активісти привели вінницькому чиновнику …козу
Вінницькі активісти та представники Михайлівської сільської громади пішли на прийом до чиновника з твариною.
Вінничани завітали до начальника управління Держслужби з питань праці у Вінницькій області Володимира Марунька. Про це повідомляє vlasno.info.
Козу назвали символічно – Феміда. Її образ відвідувачі використали у питанні повернення селянам пасовища. Лука площею 24 гектари завжди використовувалася селянами Михайлівки для випасання худоби. А в 2013 році землю віддали у приватну власність.
Як стверджують заявники, серед власників сам держслужбовець Володимир Марунько та троє членів його родини. Вони нібито зараз продають цю ділянку. А в ході перевірки правоохоронцями виявилося, що частина документів на землю підроблена.
На всі закиди громадян В.Марунько відповів, що він як громадянин України має право на отримання двох гектарів землі і оформив згадані гектари законно.
Відтак, сторони домовилися про наступну зустріч 6 жовтня на території села Михайлівка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:47
12 грудня
Farmak надав 50% знижку на ліки з «Зимової підтримки 2025» при замовленні через Укрпошту
Новини компаній
09:15
12 грудня
16:07
6 грудня
11:00
6 грудня
ТОП новини
Оголошення
