Взаємодія із центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

К сожалению, объявление устарело
Вінницьким міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області 3 жовтня 2018 року було ініційовано та проведено робочу зустріч із Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка відбулась в приміщенні Центру.
Метою зустрічі стало обговорення вдосконалення взаємодії та погодження проекту Меморандуму про співпрацю між Вінницьким міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як приклад взято Меморандум про співпрацю, укладений між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби, державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 року.
Під час зустрічі начальником відділу Володимиром Мазуром та директором центру Ларисою Пікановською було погоджено текст Меморандуму про співпрацю та обговорено питання щодо залучення до роботи із суб’єктами пробації дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщені Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області для реалізації пенітенціарної пробації. Також було затверджено графік роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Начальник Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області підполковник внутрішньої служби В.І. Мазур
Рубрики
Юридические услуги
Действия

Похожие объявления

Компания ООО "Эстейт Консалт" оказывает помощь в проектных и юридических вопросах в сфере строительс...
20:35, 22 августа
Готова ТОВ з ПДВ продаж Київ. ТОВ з ПДВ ціна Київ. Купити ТОВ з ПДВ недорого Київ. Купівля готового...
06:58, 15 августа
Юристы высокой квалификации. Большой опыт юридической деятельности. Помощь юристов в деле защиты гра...
18:45, 19 августа
ТОВ “ЮНЕКО ГРУП” надає консультаційні послуги щодо скасування депортації у разі внесення персональни...
16:10, 12 августа
Услуги адвоката, юриста Харьков. Помощь адвоката в суде Харьков. Представительство интересов в суде...
16:17, 21 августа
Ликвидация ООО за 1 день Киев. Услуги по ликвидации ООО Киев. Ликвидация ФЛП Киев. Быстрая ликвидаци...
07:29, 15 августа