Взаємодія із центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

К сожалению, объявление устарело
Вінницьким міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області 3 жовтня 2018 року було ініційовано та проведено робочу зустріч із Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка відбулась в приміщенні Центру.
Метою зустрічі стало обговорення вдосконалення взаємодії та погодження проекту Меморандуму про співпрацю між Вінницьким міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як приклад взято Меморандум про співпрацю, укладений між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби, державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 року.
Під час зустрічі начальником відділу Володимиром Мазуром та директором центру Ларисою Пікановською було погоджено текст Меморандуму про співпрацю та обговорено питання щодо залучення до роботи із суб’єктами пробації дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщені Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області для реалізації пенітенціарної пробації. Також було затверджено графік роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Начальник Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області підполковник внутрішньої служби В.І. Мазур
Рубрики
Юридические услуги
Действия

Похожие объявления

Адвокат. Услуги адвоката. Юридическая помощь. Услуги адвоката по уголовным делам (уголовно-процесуа...
14:32, 10 октября
Юридические услуги для юридических и физических лиц. Основные направления деятельности: - квалифиц...
14:32, 10 октября
Адвокат по Уголовным делам. Уголовный адвокат. Услуги адвоката и юридические услуги. Если Вы стали...
14:40, 10 октября
Адвокат. Услуги адвоката. Юридическая помощь. Адвокат в Киеве по семейным делам окажет следующие ви...
14:32, 10 октября
Адвокатське об’єднання «Сorpus Juris» засноване в 2014 році адвокатами Сергієм Володимировичем Мирос...
06:29, 10 октября
ТОВ “ЮНЕКО ГРУП” надає консультаційні послуги щодо скасування депортації у разі внесення персональни...
11:07, 15 октября