Взаємодія із центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

К сожалению, объявление устарело
Вінницьким міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області 3 жовтня 2018 року було ініційовано та проведено робочу зустріч із Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка відбулась в приміщенні Центру.
Метою зустрічі стало обговорення вдосконалення взаємодії та погодження проекту Меморандуму про співпрацю між Вінницьким міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як приклад взято Меморандум про співпрацю, укладений між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби, державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 року.
Під час зустрічі начальником відділу Володимиром Мазуром та директором центру Ларисою Пікановською було погоджено текст Меморандуму про співпрацю та обговорено питання щодо залучення до роботи із суб’єктами пробації дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщені Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області для реалізації пенітенціарної пробації. Також було затверджено графік роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Начальник Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області підполковник внутрішньої служби В.І. Мазур
Рубрики
Юридические услуги
Действия

Похожие объявления

--- Официальный сайт Компании CCBGroup - Перейти: http://ccbgroup.com.ua/ - Аккредитация в тамож...
11:56, 13 декабря
12 грудня 2018 року начальником Вінницького міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр п...
11:16, 13 декабря
Давно задумувались над розширенням свого бізнесу за кордон? Зараз саме час для для цього, адже к...
15:49, 6 декабря
Адвокатське об’єднання «Сorpus Juris» засноване в 2014 році адвокатами Сергієм Володимировичем Мирос...
06:29, 14 декабря
Если Вам пришлось столкнуться с тем, что работодатель в Польше не выплатил надлежащей заработной пла...
15:49, 6 декабря
Предлагаю помощь по легализации пребыванием на территории Республики Польша: - карта временного поб...
15:49, 6 декабря