Профілактичний захід у вигляді тренінгової вправи провели з підобліковими відділу пробації в м. Вінниці

02.10.2018 року працівниками Вінницького міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області було організовано зустріч із психологом Вінницького районного ЦСССДМ. Під час зустрічі, яка відбулась у приміщенні відділу, була проведена тренінгова вправа «Арт-терапія, як метод корекції осіб з девіантною та делінквентною поведінкою» спрямована на корекцію поведінки і мислення суб’єктів пробації.
Фахівці з соціальної роботи та соціальної педагогіки до психологічних факторів ризику девіантної поведінки відносять акцентуації характеру, реакцію емансипації, реакцію групування, потяг до самоствердження, задоволення почуття цікавості, бажання виглядати дорослим, потребу змінити психічний стан у стресовій ситуації, інфантилізм, підвищений рівень тривожності.
Арт-терапія слугує джерелом активізації позитивних емоцій, зняття напруженості, підвищенню самооцінки, пробудження особистості до самостійного творчого процесу. Емоційна зацікавленість створює передумови для ефективного корекційного впливу на поведінку та мислення суб’єктів пробації. Оскільки провідна мета арт-терапії полягає в самовираженні і самопізнанні особистості через мистецтво, найважливішим принципом методу служить схвальне прийняття продуктів творчої образотворчої діяльності незалежно від форми, якості і представленого змісту.
Всі з підоблікових, хто взяв участь у заході оцінили позитивно такий спосіб профілактики девіантної поведінки, відчули вплив та зміни особисто для себе.
Рубрики
Разное
Действия

Похожие объявления

На заводы, фабрики и строительные работы в Чехию нужны плиточники, гипсокартонщики, разнорабочие. З...
12:46, 5 октября
Воск жидкий известного итальянского бренда ATAS отлично подойдет для защиты Вашего транспортного сре...
18:13, 5 октября
Оптовая и розничная торговля керамическими изделиями ,а так же посуды из красной глины,сувениры. Бо...
20:26, 9 октября
ТОВ "Бджолиний дім" Приймаємо замовлення по виготовленню рамок та багато корпусних вуликів для бджіл...
11:52, 14 октября
Пуховик Royal Cat в наличие Очень теплый пуховик, натуральный пух утки. пуховик идет как копия. ра...
12:21, 11 октября
BASSIRIANA - женские сандалии на плоской подошве натуральная кожа 1700 грн материал: натуральная...
00:06, Сегодня