29 травня у Вінниці «ДИЗЕЛЬ ШОУ» поставить фінальну крапку грандіозного туру «Навколо України», який у лютому стартував у Вінниці і став наймасштабнішим туром гумористів за їхню трирічну історію. У турі заплановано понад 40 концертів!

Як і обіцяли на початку гумористичного марафону, «ДИЗЕЛЬ ШОУ» повертаються в улюблену Вінницю з абсолютно новою програмою!
Спеціальний святковий концерт «НАМ ТРИ РОКИ!» пройде 29 травня о 19.00 у Будинку офіцерів! 
Буде ще смішніше та веселіше!

Глядачів чекає особливий концерт з новими різноманітними гумористичними та шоу номерами. 
У святковому меню «ДИЗЕЛЬ ШОУ» будуть номери на злобу дня, жарти та сценки на актуальні теми, про сімейні стосунки та різні життєві ситуації, знайомі абсолютно кожному!

Вишенькою на торті стануть фірмові пісні «ДИЗЕЛІВ» - з глибоким змістом, тонкою іронією і по-справжньому народним гумором!

Приходьте на концерт всією родиною!

Гучно і весело разом відсвяткуємо День народження Кращого Гумористичного Шоу України!

КВИТКИ НА КОНЦЕРТ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

  • * Запитуйте квитки у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
  • * Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Рівно три роки тому «ДИЗЕЛЬ ШОУ» увірвалося у світ українського гумору.

Буквально за кілька місяців актори стали улюбленцями публіки, яких обожнюють мільйони шанувальників по всій країні і далеко за її межами!

Сьогодні «ДИЗЕЛЬ ШОУ» впевнено займають лідерську позицію серед гумористичних проектів України, кожною новою програмою на 100 % її закріплюючи!

«ДИЗЕЛЬ ШОУ» - власники українського «Оскара» на телебаченні - премії «Телетріумф-2016», лідери національних телевізійних рейтингів за всіма ключовими аудиторіями, рекордсмени каналу ICTV і загальнонаціональної телевізійної панелі!

«ДИЗЛЬ ШОУ» є офіційним рекордсменом – тур «Весна Смішна» занесений до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру».

І, що особливо приємно нам, вінничанам - цей рекорд був зафіксований у Вінниці!

Саме у Вінниці «ДИЗЕЛІ» розпочинають та завершують свої гумористичні марафони містами країни. І традиційно улюблене місто приймає гумористів аншлагами!

Переповненими залами акторів зустрічають і всі інші міста України. Зокрема, у столиці «ДИЗЕЛЬ ШОУ» збирає найбільше аншлагів в Палаці «Україна» за рік!

У чому секрет «ДИЗЕЛІВ»?

Мабуть, у тому, що це найдобріше сімейне шоу на світі!

За три роки існування проекту дружня родина гумористів лише поповнюється.

До постійного акторського складу – Єгор Крутоголов, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Євген Сморігін, Марина Поплавська, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Олег Іваниця – нещодавно приєднався ведучий Макс Неліпа.

І, звісно, щороку найвеселішу «ДИЗЕЛЬ-родину» поповнюють мільйони шанувальників!

Приходьте 29 травня о 19.00 у Будинок офіцерів разом відсвяткувати День народження улюбленого «ДИЗЕЛЬ ШОУ»!

Найкращий настрій, море незабутніх вражень та захвату гарантовані всім!