Книгарня «Є», видавництва «Твердиня» та «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію романів Жанни Куяви «Нічниця» та «Із медом полин».

Член Національної спілки журналістів, літературний критик і письменниця Жанна Куява дебютувала в літературі 2012 року. І перша спроба одразу виявилася вдалою. Під час конкурсу «Коронація слова» її роман «Нічниця» здобув спеціальну відзнаку «За ексклюзивний жіночий твір». Цього року роман «Із медом полин», сповнений справжнього реалізму та невичерпної народної мудрості, потрапив до п’ятірки фіналістів конкурсу.

Про роман «Нічниця»

За параметрами «жіночого роману», «сільського трилера» та «любовної драми» цей текст здатен потіснити не одного літературного аксакала. Інтригу витримано до самого фіналу, а композиційно якісний, живий, із дбайливо виписаним тлом та невимушеною гнітючою атмосферою сучасного українського села сюжет, історія запопадливої пристрасті, маніакальної закоханості, з цілком логічним фіналом «словом, усі померли» – залишає неоране поле для читацьких переживань, роздумів та висновків. Як і належить добрій книжці.

Про роман «Із медом полин»

Іноді невидимі нитки, що поєднують близьких людей, переплітаються. І те, що спочатку здається заплутаним клубком стосунків, виявляється чарівним візерунком долі. Але щоб його побачити, треба поглянути з боку, відкинувши всілякі турботи та пустивши у серце гармонію…

Чотири жінки, які товаришували змалечку. Вони з одного села, разом зростали, але кожна сама обрала собі стежку й несе нею хрест свого роду. Часто-густо долі їхні мають присмак гіркого полину, однак серед бурхливого життєвого моря трапляється й те, що солодить їх, неначе мед. Мине якихось п’ятнадцять років, перш ніж їхні долі вростуть одна в одну. Що вони відчують тієї миті: радість поєднання чи образи минулого?