Емоційно піднесений, натхненний та відкритий для нових вражень, художник постійно перебуває у динаміці творення. «У мене мета творити легко та невимушено, щоб до цього дійти потрібно тисячі робіт намалювати» - розповідає Любомир Мартинюк. Він пише багато, здається, постійно перебуваючи у стані натхнення та вдосконалюючи свою техніку.

Перше, що звертає на себе увагу в роботах, це експресія кольору та фактури. Його кольорові поверхні – то суцільні «місячні» рельєфи, «канали», прориті у товщі фарбового шару, соковиті мазки, немов застиглі язики полум’я. Палітра Любомира обіймає широкий спектр кольорів, напружено-насичених та лагідно-пастельних, які зіштовхуються у гучних контрастах або тяжіють до більш тонких поєднань.

Вихори широких мастихінних мазків, вичавлені просто з тюбика контури, цятки на відстані складаються у цілком впізнавані краєвиди та букети. За темпераментними засобами художньої виразності у художника стоїть об’єкт живопису, натура, чиї форми та ритми диктують той чи інший спосіб втілення, скеровують кожен рух руки.

Втім, на натурні враження у Любомира накладається й прагнення висловити особисті переживання та настрої. Левову частину робіт складають зображення квітів. І не лише тому, що майстерня художника розташована у самому серці Національного Київського ботанічного саду ім. М.М. Гришка. Саме квіти, за словами художника, є найдосконалішими серед прекрасних Божих творінь, вони викликають найсильніші та найяскравіші почуття подиву, радості та захоплення, які й виплескуються на полотна безкінечним багатством форм та барв.

Про автора: Любомир Мартинюк народився 1980 року, в селі Солотвин Богородчанського району Івано-Франківської області. Мистецьку освіту отримав у Косовському коледжі декоративно-прикладного мистецтва ім. В.І. Касіяна (відділення художнього розпису) та Львівській національній академії мистецтв (відділення сакрального та монументального живопису).

Починаючи з 1998 року презентує свої твори на персональних та збірних виставках Івано-Франківська, Львова, Києва, Черкас. Живе і працює у Києві. Організатор та постійний учасник живописних пленерів у Карпатах.

Додаткова інформація за телефонами: 65-65-92, (063)170-44-80