Енергія кохання двох людей – талановитої молодої співачки Віоли та успішного готельєра Віктора – вкидає їх у вир подій, що різко змінюють долі не тільки їх обох, а й людей, що їх оточують. Це любов, що перебуває поза дозволенною віссю координат, це почуття, що мучить сумління, вихованої на українських християнських традиціях і цінностях головної героїні книги. Однак, прийнявши рішення самій керувати своїм життям, Віола іде напролом до своєї давньої і головної мети у житті – стати примою світової оперної сцени. І її глибокі почуття до одруженого чоловіка стають не лише необхідним поштовхом до сходження. Однак, не усе так легко і просто, бо паралельно існують якісь майже магічні, складноусвідомлювані нематеріальні, та ще й матеріальні речі, які у сукупності здатні протистояти усім найсміливішим замислам.

На думку авторки, яка захоплюється квантовою фізикою, магія – це ті фізичні закони, яких ми ще просто не знаємо. І це напряму дотичне до почуття любові. Почуття, яке хвилює людину найбільше. Почуття, яке здатне як сотворити найнеймовірніші дива, так і зруйнувати саму неприступну Трою.

Цей роман зворушить і розчулить кожного, хто коли-небудь кохав, або ненавидів, або мріяв і наполегливо йшов до своєї мети.

Ніка Нікалео народилася у Львові в 2007 році, коли вийшла друком її перша книга для дітей «Марк і Цезар у Зеленоводді». Автор та ведуча телепрограми «Читай з Нікою Нікалео!». У 2010 році за роман «Dolce Vita, або кінець гламуру» письменниця отримала диплом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». У 2011 році роман вийшов друком і тут же був розпроданий увесь його наклад. 2012 року міжнародний журнал «Склянка часу Zeitglas» відзначив оповідання автора «Проклята» як одне з найкращих у конкурсі новел. 2013 року роман «Любові полум’я» отримав відзнаку Вибір видавця від «Коронації слова».