«Сила волі» – це історія людини, яка створила найуспішніший український політичний проект минулого століття – Організацію українських націоналістів. Євген Коновалець був творцем однієї з найкращих частин української армії у війні за державність 1917-1921 років. Його життя – це історія військовика, який умів воювати, але чудово опанував політичні методи боротьби. Історія політика, котрий робив усе, щоб об’єднати Схід і Захід. Історія лідера, що після поразки зумів дати нову надію й підняти на нову боротьбу.

У книзі Ігоря Дерев’яного – документи та свідчення очевидців, власні спогади, унікальні фотографії. Подібне видання про Євгена Коновальця в Україні виходить вперше.

Довідка:

Ігор Дерев’яний – магістр історії, старший науковий співробітник Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», співпрацює з Центром досліджень визвольного руху.

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.

Упорядник та науковий редактор спогадів Володимира-Ігоря Порендовського «На трасі Тайшет-Лєна (Озьорлаґ у роках хрущовської відлиги 1955-1959)» (2008), співавтор книги «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених» (2007, 2008, 2011). Автор низки наукових та науково-популярних статей та виставок з історії українського визвольного руху XX століття та репресії проти його учасників.