Улюбленець молоді - гурт Dzidzio розпочинає свій перший Всеукраїнський концертний тур! Упродовж лютого-березня цього року 12 великий та маленьких міст України зустрічатимуть мегапопуляргого і харизматичного Дзідзьо та його команду!

Мегаподія стартує 9 лютого у Новоград-Волинському. Далі антигламурних гостей зустрічатиме Луцьк, Володимир-Волинський, Чернівці, Ужгород, Ковель, Коростень, Умань, Вінниця, Полтава, Черкаси. Завершиться мегатур 20 березня у Харкові. Це будуть не просто концерти популярно гурту, на глядачів чекає справжнє мегашоу – з яскравим світлом та бездоганним звуком.

Сьогодні гурт Dzidzio не лише підтримує свій статус у якості мегазірки інтернету, фан-клуб якого в соціальній мережі «ВКонтакті» є найбільшим в Україні і має 187 тис. прихильників, а кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі «Дзідзьо» в «YouTube» за рік перевищила 11 млн.

Антигламурний гурт активно просувається і в українському медіа просторі – його запрошують на ефіри вітчизняні радіостанції та телеканали, його кліпи в ротації на багатьох музичних каналах, а соліст гурту – Дзідзьо – став ведучим популярного шоу «Співай, якщо зможеш» на «Новому каналі».

В травні минулого року відбулась визначна подія в історії гурту — сольний концерт на стадіоні «Арена Львів». Мегаконцерт став знаковим для гурту Dzidzio. Він перший, хто провів концерт на новому стадіоні, що був збудований до «Євро 2012» і зібрав 25 000 глядачів.

А ще Dzidzio, як один з кращих гуртів став номінантом Національної музичної премії Yuna – 2013.