Уже кілька років в репертуарі Мотор’ролли є повноцінна жива програма Чумаки, в якій музиканти на свій рокерський лад переспівують народні українські пісні. Майже стільки ж часу група працює над студійним записом цього альбому і тепер музиканти готові прозвітувати про завершення цієї епопеї і презентувати синґл з майбутнього релізу. На цю роль обрали пісню Ой Наступила Чорна Хмара. Чому її – пояснив лідер Мотор’ролли Сергій Присяжний:

«На мій погляд, і не тільки на мій, ця пісня найяскравіша і по емоційній подачі і по глибині аранжування, якщо можна так сказати. І нам би хотілося заявити про нову програму Чумаки саме цією піснею».

Ну і поява цієї композиції, як я казав, є сигналом до скорої появи повноцінного диску від Мотор’ролли, яка вже давненько не балувала нас свіжими виданнями.

«Альбом вже майже готовий, принаймні його музична частина. Залишилося оформити його візуально. Але ми ще не знаємо, як це робити, бо на сьогоднішній день торгувати альбомами можна тільки в айтьюнсі. Але мені хочеться, щоб люди якомога найшвидше почули ці пісні, які ми закарбували спеціально для того, щоби створювати гарний настрій всім тим, хто слухає нашу музику».