Одним з найяскравіших концертів 13-го Форуму молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя» стане виступ української оперної співачки зі світовим ім’ям Вікторії Лук’янець. 

До 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка, під патронатом міського голови Володимира Гройсмана департамент культури Вінницької міської ради та Вінницька обласна філармонія презентують мистецький проект «Кольори Шевченківської долі» в рамках 13-ого форуму молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя». Другий концерт форуму носитиме назву «В шану Тарасові Шевченку» і прозвучить у стінах вінницької обласної філармонії.

У супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії (диригент, заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп) на сцену вийде уславлена Вікторія Лук’янець. Вона виконає солоспіви на музику українських композиторів Яківа Степового, Бориса Лятошинського, Миколи Лисенка та нашого сучасника Мирослава Скорика. Всі пісні програми написані українськими класиками на слова Тараса Григоровича Шевченка.

Неперевершене сопрано, Народна артистка України Вікторія Лук’янець є однією з найтитулованіших українських оперних співачок. У її активі — десятки виступів на престижних світових сценах, зокрема в Метрополітен-опера та Ла-Скала. Вже багато років поспіль Вікторія Лук'янець живе в Австрії, адже вона — солістка знаменитої Віденської опери. Співачка виходила на сцену з кращими тенорами світу Пласідо Домінго, Хосе Каррерасом, Лучано Паваротті. Тепер її бельканто матимуть змогу почути вінничани.

Довідки за телефонами 691-731 та 660-691