Шанувальники музики мають нагоду послухати «наживо» інструментальні шедеври Й.С.Баха, К.Дебюссі, Ш.Беріо, П.І.Чайковського, М.Мусоргського у виконанні видатних музикантів сучасності – київського дуету «Te Deum» у складі: Кирило Шарапов (скрипка) і Тетяна Павлічук-Тишкевич (фортепіано), а також професора Вищої школи мистецтв у Женеві та Берні віолончеліста Дениса Северина (Швейцарія).

Кажуть, музика існує не задля того, аби врятувати світ. Вона існує задля того, аби врятувати твоє життя. Всі люди різні, тому й не дивно, що для кожного музика, зокрема й класична, має суто своє значення.

Цей музичний вечір вартий уваги не тільки високим рівнем майстерності виконавців й музичними сюрпризами… Він цікавий передусім й тим, що Кирило Шарапов та Тетяна Павлічук-Тишкевич, обидва лауреати міжнародних музичних конкурсів, вже добре знані вінничанами завдяки неодноразовим й завжди гучним виступам квартету «Kiev Tango Project». Отже цього разу фанати пристрасного аргентинського танго разом з меломанами, завітавши на концерт, відкриють для себе нові грані таланту своїх улюбленців – віртуозне й бездоганне виконання перлин світової музики.

 

Замовлення квитків: (063) 170 44 80, 65-65-92