Комедії роблять наше життя краше і цікавіше. Саме в комедіях ми можемо почерпнути натхнення для нових життєвих ходів, а також для нових історій. Вони веселять нас, коли нам погано і піднімають необхідне для виживання настрій. Також комедії є невід'ємним жанрів сучасного кінематографа. У скарбниці продукції кінокомпаній багатьох країн ні-ні та знайдуться які-небудь надихаючі сюжети і захоплюючі історії.
Лідирують у виробництві комедій, природно, американці. Їм належить пальмова гілка в даному першості. Вони можуть створити який завгодно сюжет. Проте європейські виробники і режисери теж не ликом шиті. Вони також можуть призвести цілий фурор на знімальних майданчиках, а також на багатьох кінофестивалях.
Наприклад, варто уваги фільм «Вулкан пристрастей». Назва добре відбиває суть фільму. Не варто думати, що це чергова слізлива драма про кохання. Навпаки, в даному фільмі враховується вплив природно-географічного чинника на долі окремо взятої французької пари, яка знаходиться в розлученні. Так, неполадки в сім'ї зустрічаються. Проте завжди є який-небудь момент у житті, який скріпить дві душі.

Подружня пара французів, що знаходиться в розлученні, змушена летіти на весілля своєї дочки. Адже всі проблеми відкладаються, якщо йдеться про рідну крові. Однак у долі головних героїв влазить, тобто самим нахабним чином вторгається виверження ісландського вулкана з нелегкотравним назвою сумнівного вимови. Рекомендуємо приділити трохи часу, для перегляду цього фільму.