Шансон - пісні про життя !
Мої перші кроки до музики.
Як і кожен хлопчисько, я любив грати в футбол і проводити свій вільний час далеко від дому, а саме в пошуках пригод! До музики я був абсолютно байдужий, завжди проходив повз, коли місцеві хлопці співали для дівчат з нашого двору. Я не розумів тоді цієї романтики, може бути пісні були такі, а може виконання не вражало, але швидше за все був ще дуже малий, щоб це зрозуміти.
У моїй родині, я наймолодша дитина - п'ятий за рахунком, є три брати і сестричка . У віці десяти років, вперше почув Михайла Круга, мій старший брат слухав добами його пісні, і я став мимовільним слухачем цього виконавця. З часом почав помічати, що тексти цих пісень знаю напам'ять, і тихенько, щоб ніхто не чув почав підспівувати : ) Час був такий, з кожного вікна грали пісні Михайла Круга. З кожним виходом альбому цього виконавця я все більше занурюйся в музику, а саме жанру - шансон! Коли мені було 16 років, співав у різних закладах для своїх знайомих і близьких, виконував композиції багатьох відомих співаків, але великої радості від цього я не відчував. Мені хотілося заспівати щось своє, нове , свіже , але на жаль писати вірші і музику я не вмів, і тоді я попросив свого брата - Володимира написати для мене пісню.Мій брат у своему віці багато пережив і побачив , свої перші вірші він почав писати не про любов і не про природу , а про життя і долі людей. Всі тексти пісень мій брат переживав можна сказати на собі, бачачи нужду, біду і печаль молодих хлопців на власні очі. Я хотів співати пісні зі змістом, реальні історії життя людей і вдвічі приємніше - коли ці пісні пише мій брат! Так вийшл, що в нашій родині нікого не було з музичною освітою, або хоча б вміють грати на якому- то інструменті. От і для мене і мого брата це все було ново. Вірші писати це одна справа, а от музика, та й ще не знаючи ніяких нот і акордів - це був експеримент. Я дружив з одним аранжувальником - Сашком і ось, ми разом за пару годин придумали музику, а Сашка награв її на роялі. Так і записалася моя перша Пісня ! Пізніше брат почав писати тексти і музику, наспівуючи мелодію до нової композиції ми всі слухали, як народжується музика ! Так ми записали ще 5 пісень, з величезним бажанням і з вірою рухалися до нашої мети!
Молоді, особливо грошей у нас не було і знайомих які могли б допомогти. Життя мене підштовхнула на невелику аферу. Справа була в подальшому сфабриковано - вимагання, міг би і залишитися на волі, але і мене доля не погладила по голові, в 2008 році мені судом був виданий вирок у вигляді 5 років загального режиму! У 2013 році я повернувся додому!
Я вважаю, все що відбувається в нашому житті не просто так , і те , що я пережив тільки зробила мене мудрішим, а мій дух і волю сильніше! На даний момент я розвиваюся в тому ж напрямку, в якому відчуваю себе живим і потрібним! Співаю, вивчаю музику , пишу нові пісні про життя , адже такий вид музики як шансон не терпить брехні, це музика життя, кожен знайде для себе рядок або момент, який близький йому ! Ось мій маленький шлях до музики жанру шансон!