КП «Центр концертних та фестивальних програм» спільно з БФ «Подільська громада» за сприянням депутата обласної ради Сергія Кудлаєнка представляють соціально-мистецький проект до Міжнародного дня захисту дітей.

8 червня з 12:00 до 18:00 на майданчику біля ККЗ «Райдуга» пройде загальноміське дитяче свято «Свято мильних бульбашок».

Ляльки-велетні, велетенські мильні бульбашки, концерт від юних зірок, дитячий показ мод, солодощі, дитячі майстер-класи та багато іншого подарують діткам позитив та радість.

Родзинкою свята стане флешмоб з запуску в небо повітряних кульок, на яких кожна дитина зможе написати свою найзаповітнішу мрію та дискотека з яскравими мильними бульбашками. Дитяче свято розпочнеться об 12:00 в парку ім. Горького біля ККЗ «Райдуга» та триватиме до 18.00. Кожна дитина зможе прийняти участь у різноманітних конкурсах та майстер-класах та отримає чудові призи, подарунки та солодощі від партнерів акції.

Цікавою для дітей та дорослих стане фото-виставка під відкритим небом. 15 стендів з роботами вінницьких фотографів стоятимуть на площі біля ККЗ «Райдуга» з 1 по 14 червня. Головними героями виставки звичайно ж стануть дітлахи.

Метою даного заходу є подарувати дітям позитивні емоції, підвищити культурні можливості підростаючого покоління, відчути себе здоровими, успішними та потрібними членами суспільства, допомогти повірити в себе та в свою мрію.