Дорогі жителі та гості нашого міста! До Вінниці із концертом приїздить незрівнянний флейтовий ансамбль "Доплер-квартет" із міста Левів аби підкорити наші вибагливі смаки неабиякою красою флейтової музики!

Ансамбль флейтистів у Львові – колектив з яскравими самобутніми, всесвітньо вагомими традиціями. Непересічний вклад у скарбницю флейтового мистецтва та репертуару внесла активна сольна, ансамблева і композиторська діяльність знаменитих львів’ян-флейтистів Франца (1821-1883) та Карла (1825-1900) Доплерів, яких заслужено називають класиками флейтового ансамблю романтичної доби. 

У новітній час концертуючий флейтовий ансамбль у Львові виникає у 1997 році. У наступні роки лауреатами Міжнародних конкурсів Андрієм Карпяком та Євгеном Білецьким було підготовлено ряд оригінальних програм, відбулися виступи в Україні, Польщі, Німеччині. 

Розширення інструментарію, новий репертуар посприяв перетворенню у 2002 році у квартет, а у 2008 - у секстет флейт, який у пам’ять про флейтові традиції міста отримує назву Доплер-секстет.

20 червня колектив завітає до Вінниці у складі квартету: Андрій Карпяк (флейта), Володимир Лущенко (флейта, піколо), Георгій Лошаков (флейта), Євген Білецький (альтова флейта).

Придбати можна у арт-галереї та за номером 063-68-50-595