Любі вінничани! На вас очікує прекрасний концерт з презентацією альбому одного з найяскравіших українських композиторів-неокласиків Єгора Грушина!!

Щоб описати ту музику, яку він творить, найкраще підійдуть наступні епітети - піднесена, епічна, героїчна, урочиста, патріотична, патетична. Проте і цих слів замало, щоб передати усю ту красу, яку несе в собі творчість Єгора! В його доробку сольні альбоми «Inside» (2012), «Absolution» (2013) та новий альбом "Dominicano"(2014), над записом якого працювали спільно піаніст Єгор Грушин та віолончелістка Роксолана Пахолків, котра теж прийме участь в презентації 25-го липня у РЦСМ "Арт-Шик". "Надихали нас люди та події. Бажання видати платівку з’явилося восени. Композиції створювались протягом року під впливом подій та настроїв", - розповідає Роксолана Пахолків.
Здібність музиканта підтверджується також великими досягненнями: в 2007-му році здобув перемогу в конкурсі "Херсонський першоцвіт", а його твір «Christmas Story» за два дні в мережі прослухало понад 50 тисяч (!!) людей. Але це не дивно, адже композиції Єгора створюються в авторському стилі і є новаторством у вітчизняній музиці. Вже зараз його називають одним з найяскравіших неокласичних композиторів України.

Окрім своєї звичної програми будуть виконані твори з нового альбому "Dominicano", а також його презентація на фізичному носії. Характерно, що більшість композицій із новоствореного альбому - зовсім нові, і лише буквально дві-три було записано раніше.

Ви неодмінно маєте оцінити цю красу на власні вуха! Ця музика неперевершена і сильна. І залишиться у пам'яті надовго.