Маленькі вінничанки віком від 6 до 15 років можуть взяти участь у конкурсі краси й талантів «Міні Міс Вінниця - 2016» та «Міні Модель Вінниця – 2016». Реєстрація у конкурсі триває до 30 квітня.

Для реєстрації в конкурсі потрібно прийти з донечкою в офіс «PRINCESS» та заповнити анкету.

Умови реєстрації: Ксерокопія свідоцтва про народження, ксерокопія паспарту одного з батьків, дві професійні фотографії: портретна та у повний зріст.

На офіційну сторінку «Princess» у соціальних мережах Вконтакті https://vk.com/princessvn або у Фейсбуціhttps://www.facebook.com/schoolprincessvn необхідно відправити дві професійні фотографії: портретну та у повний зріст; відеозапис дефіле (для "Міні Модель Вінниця"); відеозапис таланту, до 2 хв. (для "Міні Міс Вінниця"); відеозапис презентації конкурсантки «Міні Міс Вінниця 2016» / «Міні Модель Вінниця 2016 ( розповідь про себе у довільній формі до 30 секунд ).

Відео дозволяється не професійне, але гарної якості та чіткості звуку.  Відбір здійснює національний комітет «Міні Міс України». Результати будуть оприлюднені 10 травня на офіційних сторінках конкурсу та у соціальних мережах, або дізнатись за телефонами : 098-55-00-855, 097-977-71-97. Реєстрація у конкурсі триває до 30 квітня.

Фінал фестивалю краси та таланту відбудеться 26 червня у театрі ім. М.Садовського. У ньому візьмуть участь близько 40 дівчаток віком від 6 до 15 років.