Театр «ЧОРНИЙ КВАДРАТ». Нова комедія для дорослих

8 червня, Вінниця, Будинок офіцерів, початок о 19.00

Теми любові і сексу, непростих стосунків чоловіків і жінок та веселих курйозів у ліжку - невичерпні, як наше життя!

А тому - готуйся, Віннице, знову відверто говорити про ЦЕ... разом з улюбленим Київським театром імпровізації «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»!

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів найкращі актори найпопулярнішого театру України презентують вінничанам і гостям міста свою нову іскрометну комедію для дорослих.

Квитки вже у продажу! Поспішайте придбати, адже «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» завжди збирає аншлаги!

* Купуйте квитки прямо зараз в один клік на нашому сайті.

* Запитуйте у касах Вінницького театру Садовського і Будинку офіцерів.

* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефоном: (0432)57-55-55.

Якщо збираєтеся на виставу «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» вперше, будьте готові до справжнього театрального екстазу! Будете сміятися досхочу, нескінченно дивуватися вражаючій живій грі акторів, їхньому вмінню імпровізувати на сцені і влучним діалогам, які глядачі завжди на 100% розбирають на цитати.

Хто хоч раз побував на виставах «ЧОРНОГО КВАДРАТУ», одразу стає найвідданішим прихильником театру, подібного якому немає в Україні!

«ЧОРНИЙ КВАДРАТ» часто називають театром скандальним і провокативним, а у Вінниці після трьох абсолютних аншлагів епітети одні - улюблений і неперевершений!

Вистави «Попередні пестощі», «Чи є SEX після ЗАГСу?», «Кохання SEXом не зіпсуєш!» у Вінниці викликали справжній ажіотаж, який неодмінно буде повторено під час нової комедії 8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів.

8 червня лише для вас нові відверті теми і щирі розмови про ЦЕ, пікантний сюжет, від якого неможливо відірватися, кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке… невловиме… Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Суцільний приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблює мозок!

Багатообіцяюче літо варто розпочинати бурхливо! Разом з Київським театром «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»!

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів у Вінниці буде весело, цікаво і по-справжньому гаряче!