Напередодні великого свята джазу – XХ-го Міжнародного фестивалю «VINNYTSIA JAZZFEST 2016» – у нашому місті вже шостий рік поспіль відбувається свято для дітей та молоді – Всеукраїнський дитячий джазовий конкурс. Фінальний гала-концерт конкурсу проведуть на сцені Вінницької обласної філармонії, а у складі журі традиційно будуть присутні не лише вінницькі музиканти високого рівня, але й великі джазові зірки, що завітали до Вінниці на фестиваль.

Цьогоріч почесними суддями стануть «перша валторна світу» маестро Аркадій Шилклопер та джазовий тубіст Джон Сасс. Також у журі Юрій Шепета – джазовий піаніст, композитор, аранжувальник, Максим Гладецький – контрабасист, композитор, Тетяна Бурдейна-Публіка –кандидат мистецтвознавства, директор Вінницької дитячої музичної школи №1, Геннадій Білявський – співак і композитор.

На конкурс було подано заявки з багатьох українських міст. У фінал вийшли 13 переможців. Це юні музиканти з Києва та області, з Одеси, міста Вільногірськ (Дніпропетровська область) та Вінниці. Змагатимуться молоді музиканти у трьох категоріях: вокал соло, інструментальна музика соло та інструментальна музика ансамбль. Вікові категорії учасників – до 15 років та від 15 до 21 року.