Світлана Лобода відправляється в черговий міжнародний тур «До біса любов» на підтримку нового альбому, який шанувальники артистки чекали 5 років. Нова концертна програма співачки стане головною музичною подією осені, а її довгоочікуваний альбом - символічним подарунком виконавиці своїм фанатам до Нового року.

Тур «До біса любов» стартує 11 жовтня в Харкові і охопить 13 українських міст, в тому числі ті, в яких раніше співачка не виступала - Суми, Вінниця, Чернігів та ін. Також виконавиця вперше дасть концерти в найбільших містах США - Вашингтоні, Нью -Йорку, Чикаго і Маямі.

Шоу LOBODA - це симбіоз новітніх технологій в сфері світлових і візуальних рішень! Це масштабні декорації, живі екрани, справжня магічна феєрія світла і звуку. Цього року співачка готує щось зовсім несподіване і не поспішає піднімати завісу над головними «фішками» свого шоу! За традицією разом з продюсером артистки Нателлою Крапивиной над шоу працюватимуть одні з найталановитіших і креативних режисерів-постановників країни Сергій Гуман і Ярослав Губський. А також, знаючи схильність співачки до експериментів, для певних номерів будуть додатково залучені кращі хореографи Європи. Разом з LOBODA на сцену вийде її беззмінна команда з більш ніж 20 осіб, а також запрошені музиканти та артисти, які створять неповторну візуальне настрій.

LOBODA - артист, який протягом багатьох років визначає тенденції в музиці і створює перфоманс західного рівня. Співачка завершить свій тур 14 грудня - грандіозним концертом у столичному Палаці спорту.

Попередній тур LOBODA «Пора додому» охопив усі частини України і при повних аншлагах об'єднав понад мільйон шанувальників артистки.