На Фестивалі буде показано 18-ть короткометражних фільмів виробництва Нідерландів. Традиційно програма фестивалю складається із двох частин - двох програм, до кожної з яких включено по 9-ть фільмів.

ПРОГРАМА 1

ПОКІНЧУ З ЦИМ ЗАВТРА
Драма / 15:04
Режисер: Charlotte Scott-Wilson
Сюжет: Сара покінчила з вечірками, але вони з нею не покінчили… У світі кольорових леггінсів, хіпстерів, безробіття і вечірок Сара замислюється над реаліями свого існування.

УСЕ ЖИТТЯ
Анімація, комедія / 02:18
Режисери: Marieke Blaauw, Joris Oprins, Job Roggeveen
Сюжет: Коли Піа програє таємничу вінілову платівку, вона дізнається, як подорожувати власним життям

ФАНТОМ МАЛАГУТІ
Драма / 08:35
Режисер: Sam de Jong
Сюжет: Головний герой повинен пристосуватися під інших, аби його прийняли в компанію. Фільм про особистість і самотність.

СМАРТ-ПЕС
Анімація / 02:28
Режисер: Patrick Raats
Сюжет: Інколи важко знайти різницю між вигадкою і реальністю… Особливо, коли гаджети не хочуть триматися в межах твоїх уявлень.

ЗАЦИКЛЕНІСТЬ
Драма, фантазія / 06:24

Режисер: Arjan Brentjes

Сюжет: Яка роль кохання у вічному житті? У 1960-х на ток-шоу вчені обговорюють майбутню можливість вічного життя. В той самий час глядач спостерігає за коротким романом одного з героїв.

ВЕДМЕДІ НА ДОРОЗІ
Анімація / 04:07
Режисер: Nadia Meezen
Сюжет: Після автомобільної аварії, яка сталася через ведмедя, Тео хоче жити як і раніше, але на шляху стає наростаючий страх перед навколишнім світом.

ІМПЕРАТОР
Драма / 10:35
Режисер: Eché Janga
Сюжет: Історія поновлення стосунків між батьком і сином. Батька довго не було, тож чоловікові доводиться боротися за втрачену довіру маленького хлопчика.

OFF GROUND
Драма / 12:30
Режисер: Boudewijn Koole
Сюжет: Поважна жінка та 12-річний хлопчик поєднані один з одним як ланки ланцюга. Вони змінюють позиції, не втрачаючи зв’язку один з одним. Дивна гра, розіграна матір’ю та її дитиною. Химерне танго на одному подиху. Слабкі посмішки. Подих… Але настає момент, коли жінка неочікувано розводить руки…

ДЖОВАННІ І ВОДЯНИЙ БАЛЕТ
Documentary / 17:21
Режисер: Albert ‘t Hooft & Paco Vink
Сюжет: Десятирічний Джованні мріє бути першим хлопцем, який змагатися у Національному чемпіонат Нідерландів з синхронного плавання. Джованні йде до мети, а його дівчина Кім всіляко підтримує бойфренда. Чи стане Джованні першим хлопцем, який поїде на чемпіонат?