Вокальний дует “Доля” (м.Одеса)

Народні артистки України Тетяна Буркацька (сопрано), Лариса Стадніченко (меццо-сопрано) та Академічний камерний оркестр “Арката”

Художній керівник та диригент - заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков

із циклу концертів “Золоті голоси України” від “Володарки””

В програмі

Г.Гендель, В.Моцарт, Й.Штраус, Ф.Легар,

Дж.Гершвін, Дж.Россіні

Дует "Доля"

Буркацька Тетяна Вікторівна (сопрано).

Народна артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів

Народилася 11 грудня 1960 року.

У 1980 році закінчила фортепіанний відділ Івано-Франківського музичного училища і в тому ж році вступила до Одеської консерваторії за фахом сольний спів (клас професора народної артистки України Олександри Миколаївни Фоменко), яку закінчила в 1986 році.

У 1984 році в стінах Одеської консерваторії склався творчий дует з Ларисою Стадніченко (меццо-сопрано), який існує і активно діє до теперішнього часу.

У репертуарі Тетяни Буркацький сольні арії з опер українських, російських та західноєвропейських композиторів, романси, народні пісні.

Стадніченко Лариса Леонідівна (меццо-сопрано).

Народна артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів

Народилася 7 травня 1960 року.

У 1981 році закінчила Артемівське музичне училище (Донецька область) за фахом хорове диригування і вступила до Одеської консерваторії за фахом сольний спів, клас професора, Заслуженого діяча мистецтв України, Наталії Федорівни Войцеховської. Творчий дует з Т. Буркацький, який склався в студентські роки, існує до теперішнього часу.

У репертуарі Лариси Стадніченко сольні арії з опер українських, російських та західноєвропейських композиторів, романси, народні пісні.

Тетяна Буркацький і Лариса Стадніченко привернули до себе увагу як талановиті і активні шанувальники українського народного мелосу, що з великим успіхом проявилося під час їх концертних виступів в Канаді в 1984 році. Після цього співачки були запрошені працювати солістками - вокалістками у концертний оркестр штабу Одеського військового округу та Одеської філармонії, з яким продовжують співпрацю і в даний час.

У репертуарі дуету безліч сольних програм - це програми українських народних пісень, програми з творів українських композиторів - класиків та сучасних українських композиторів, програми класичних романсів і оперних уривків українських, російських та західноєвропейських композиторів.
Л. Стадніченко і Т. Буркацька у складі вокального дуету «Доля» ще будучи студентками стали лауреатами Національного конкурсу сучасної української пісні (Київ, 1985 рік), дипломантами ХII Всесвітнього фестивалю молоді і студентів (Москва, 1985 рік), лауреатами Міжнародного конкурсу української пісні (Тернопіль, 1992 рік) , Міжнародного конкурсу камерних виконавців (Хмельницький, 1993 рік), лауреатами міжнародного конкурсу вокалістів ім. В. Белліні (Італія, 2000 рік).

22 листопада 1997 Указом Президента України Тетяні Буркацький та Ларисі Стадніченко було присвоєно почесне звання «Заслужені артистки України».

Дует «ДОЛЯ» з успіхом виступав у супроводі Національного оркестру народних інструментів під керуванням Народного артиста України Віктора Гуцала, Одеського симфонічного філармонійного оркестру, камерного оркестру Одеської філармонії, оркестру штабу Одеського оперативного командування, ансамблю народних інструментів «Мозаїка», інструментального ансамблю «Одеса».

Л. Стадніченко і Т. Буркацька з успіхом гастролювали з концертами по всій Україні та за кордоном - у Канаді, Японії, Фінляндії, Австрії, Німеччині, Нідерландах, Греції, Іспанії, Італії, Франції, Румунії, Польщі, Туркменістані.

Квитки по 40, 50, 60 грн.