РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ

Чоловічий хор “Оптина Пустынь (м.С-Петербург, Росія)”

Художній керівник, регент - Олександр СЕМЕНОВ

У програмі:

Церковні піснеспіви XII - XX століть,

Шедеври композиторів XIX - XX століть, народні пісні

Хор Санкт-Петербурзького Подвір'я монастиря Оптина Пустинь був заснований в 1996 році Олександром Семеновим з благословення настоятеля Подвір'я ігумена Ростислава. Цей богослужбовий колектив був покликаний відроджувати традиції давнього монастирського співу.

В репертуарі колективу обробки народних пісень і твори композиторів XIX - XX століть.

У період з 2004 по 2010 роки хор представив наступні концертні програми: "Тисячоліття російського церковного співу», «Любов святая», «Розспіви російських монастирів", "Раннє російське багатоголосся", які виконувалися на гастролях у Росії, Німеччині, Голландії, Греції, Іспанії, Китаї, Колумбії, Норвегії, Сербії, Україні, Фінляндії, Франції, Чорногорії, Швеції, Швейцарії та Естонії.

Чоловічий хор «Оптина Пустинь» чотири рази брав участь у знаменитому «Московському Пасхальному фестивалі», виступав у таких відомих залах, як Великий і Малий Зали Санкт-Петербурзької Філармонії ім. Д. Д. Шостаковича, Зал Санкт-Петербурзької Капели, Концертний Зал ім. Чайковського в Москві, Успенський Собор Московського Кремля, Зал Королівської Музичної Академії та Велика Церква (Storkyrkan) в Стокгольмі, Кафедральні Собори в Упсалі і Гетеборзі (Швеція), Собор монастиря Силос (силосів) в Іспанії, Концертний зал церкви Нигулисте (Нигулисте) в Таллінні , Філармонійний зали Ярославля, Рязані, Калуги, Великого Новгорода, Вологди, Южно-Сахалінська.

Хор "Оптина Пустинь" записано 12 сольних СD, а також брав участь, спільно з камерним оркестром “ISolistiVeneti” в запису і концертах в Падуї та Вероні (Італія). У березні 2011 року, спільно з бельгійським диригентом Полем ван Невель, хор представив програму Ars Aniqua & Ars Nova, до якої увійшли пісні XII - XVI століть композиторів старо-французької та фламандської школи.

У 2011 році хор представив публіці і записав нові програми: «Духовна творчість

російських композиторів »і« Розспіви Стародавньої Церкви », що включає в себе співи Християнських Церков від IV до XVI століть.

Квитки по 40, 50, 60 грн.

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать