Протягом 1 -16 серпня  2017 р. у

Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме персональна  ​​виставка хмельницької художниці
Вікторії Теслюк
 
 Відкриття 1 серпня 2017 р. о 17 годині
 

Народилася 16 травня 1993 року в місті Почаїв, Тернопільської області. Сходження по щаблях професійної майстерності розпочалось на  факультеті образотворчого мистецтва  Кременецької обласної  гуманітарно-педагогічної  академії  ім. Т.Г. Шевченка. Деякий час проживала у Тернополі. Наприкінці 2015 року переїхала у місто  Хмельницький. Працювала викладачем у ​ Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Серед сфер захоплень є іконопис, який вона вивчає при Кам'янець-Подільській школі іконопису. Працює переважно олійними та акриловими фарбами у авторській техніці.

Виставки:

2014 рік - колективна виставка, Почаївський історико-художній музей, м. Почаїв, Тернопільська область;

2015 рік - участь у мистецькому проекті "Траекторії", Тернопільський обласний художній музей, м.  Тернопіль;

2017 рік - персональна виставка у галереї "На Проскурівській", Хмельницький обласний художній музей,  м. Хмельницький.

 

Творчість – це свобода, тому  всі майбутні картини створені в пориві натхнення та емоцій. Вікторія багато експериментує в галузі композиції і кольору, в співвідношенні просторового середовища і предмета. Роботи цієї художниці  відзначені яскравою індивідуальністю і тонким художнім смаком, конкретний пейзаж трансформується в узагальнений образ улюбленої батьківщини.

Тут присутні і філософські роздуми про час, і барвисте експресивне сприйняття оточуючого  світу. У багатьох творах автора можна вловити високий лад почуттів і думок, земне, прозаїчне стає піднесено-духовним. За зовнішньою простотою мотиву відчувається багатошаровий філософський підтекст.

 

Художниця  черпає натхнення з природи, оточення, прогулянок, від подорожей, музики, тиші, людей, емоцій та сонячної погоди. Носієм художніх задумів є, перш за все, колір, чистий і теплий в різних його варіаціях. Незважаючи на різноманітні складні поєднання, це завжди колористична гармонія, і саме колір озвучує настрій в роботах художниці. Декоративність і колірна виразність творів, їх своєрідне композиційно-просторове рішення йде від відчуття щастя, світлодайності природи, емоцій, молодості, мажорного ладу усієї нашої землі. Зрештою – ода буттю.