Виставка Вікторії Теслюк "Барви"

Протягом 1 -16 серпня  2017 р. у

Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме персональна  ​​виставка хмельницької художниці
Вікторії Теслюк
 
 Відкриття 1 серпня 2017 р. о 17 годині
 

Народилася 16 травня 1993 року в місті Почаїв, Тернопільської області. Сходження по щаблях професійної майстерності розпочалось на  факультеті образотворчого мистецтва  Кременецької обласної  гуманітарно-педагогічної  академії  ім. Т.Г. Шевченка. Деякий час проживала у Тернополі. Наприкінці 2015 року переїхала у місто  Хмельницький. Працювала викладачем у ​ Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Серед сфер захоплень є іконопис, який вона вивчає при Кам'янець-Подільській школі іконопису. Працює переважно олійними та акриловими фарбами у авторській техніці.

Виставки:

2014 рік - колективна виставка, Почаївський історико-художній музей, м. Почаїв, Тернопільська область;

2015 рік - участь у мистецькому проекті "Траекторії", Тернопільський обласний художній музей, м.  Тернопіль;

2017 рік - персональна виставка у галереї "На Проскурівській", Хмельницький обласний художній музей,  м. Хмельницький.

 

Творчість – це свобода, тому  всі майбутні картини створені в пориві натхнення та емоцій. Вікторія багато експериментує в галузі композиції і кольору, в співвідношенні просторового середовища і предмета. Роботи цієї художниці  відзначені яскравою індивідуальністю і тонким художнім смаком, конкретний пейзаж трансформується в узагальнений образ улюбленої батьківщини.

Тут присутні і філософські роздуми про час, і барвисте експресивне сприйняття оточуючого  світу. У багатьох творах автора можна вловити високий лад почуттів і думок, земне, прозаїчне стає піднесено-духовним. За зовнішньою простотою мотиву відчувається багатошаровий філософський підтекст.

 

Художниця  черпає натхнення з природи, оточення, прогулянок, від подорожей, музики, тиші, людей, емоцій та сонячної погоди. Носієм художніх задумів є, перш за все, колір, чистий і теплий в різних його варіаціях. Незважаючи на різноманітні складні поєднання, це завжди колористична гармонія, і саме колір озвучує настрій в роботах художниці. Декоративність і колірна виразність творів, їх своєрідне композиційно-просторове рішення йде від відчуття щастя, світлодайності природи, емоцій, молодості, мажорного ладу усієї нашої землі. Зрештою – ода буттю.

 

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

III межрегиональная специализированная выставка-ярмарка
17 - 20 октября, 10:00
ул. Соборная, 68
XIV межрегиональная специализированная выставка
7 - 10 ноября, 10:00
Ул. Соборная, 68

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать