18-19 лютого 2012 г. с 10.00 до 16.00 в м. Вінниця у Будинку Офіцерів відбудеться щорічна Виставка навчальних закладів м. Вінниці та Вінницької області, у якій приймуть участь понад 45 навчальних закладів (академій, університетів, коледжів, ліцеїв, професійних училищ, шкіл іноземних мов).

На виставці викладачі-педагоги будуть надавати інформацію по умовам вступу та навчання в учбових закладах, допомагати у виборі професії, відповідати на питання абітурієнтів та презентувати свій навчальний заклад.

Метою виставки є:

- Сприяти підвищенню рівня культури та освіти населення.

- Надати можливість усім майбутнім студентам відвідати, та отримати інформацію від 45 навчальних закладів одночасно.

- Допомогти навчальним закладам якісно провести профорієнтаційну роботу, та набрати необхідну кількість студентів.

- Допомогти школярам та студентам визначитись з вибором професії.

- Запропонувати актуальні послуги, які потрібні для студентів для навчання.

- Створити інформаційну платформу для встановлення контакту з учасниками та відвідувачами заходу.

 

Виставка «Майбутній студент» надає можливість отримати цікаву та корисну інформацію для школярів, студентів та їх батьків. Це унікальна можливість відвідати понад 45 навчальних закладів одночасно!

У цей період у абітурієнтів є потреби: визначитись з вибором майбутньої професії, отримати інформацію щодо умов вступу, а також заощадити час при виборі навчального закладу. Особливо гостро стоїть ця проблема для дітей сільських та районних шкіл, які не мають можливості відвідати багато навчальних закладів, та зробити порівняльні висновки.

Ми пропонуємо провести виставку-презентацію «Майбутній студент» до початку роботи приймальних комісій. Заощадити час абітурієнтів при виборі послуг необхідних для студентів. Особливу увагу ми приділяємо дітям сільських шкіл та районних центрів, для яких ця виставка стане чи не єдиною можливістю відвідати понад 45 навчальних закладів одночасно.

Виставка буде відбуватися у приміщені Будинку Офіцерів, це місце яке городяни звикли відвідувати для забезпечення своїх естетичних потреб (концертів, фестивалів,

виставок). Саме тут можна провести виставку по унікальному та цікавому для гостей сценарію. По-перше, саме приміщення має прекрасний класичний інтер’єр. По-друге, приміщення має два поверхи, які будуть використані для виставочних стендів. По-третє, Будинок Офіцерів має дуже зручне розташування і транспортну розв’язку, що надає можливість абітурієнтам з району безперешкодно дістатися, як з залізничного, так і з автовокзалів. Виставка буде проходити протягом двох вихідних днів, що безперечно є великою перевагою для гостей з районних центрів та сіл, а також для місцевих жителів.

Ці переваги дозволять запросити на захід понад 5 тис гостей з м. Вінниці та Вінницької області та задовольнити потреби і абітурієнтів, і навчальних закладів.

План заходу:

На виставці будуть представлені пропозиції від:

- навчальних закладів м. Вінниці та області (академії, університети, інститути, технікуми, коледжі, професійні училища, ліцеї;

- шкіл іноземних мов;

- послуги автошкіл та спеціалізованих курсів .

 

На заході будуть проходити:

- розіграші призів між абітурієнтами;

- виступи танцювальних та вокальних колективів від навчальних закладів.