"KVITKA"

Прем'єра вистави «Kvітка. Пісня наяву й у снах» відбудеться у 4-5 квітня на сцені Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського. Ініціатором театральної постановки виступив американський піаніст і продюсер соціально-благодійного проекту «Незабутня Квітка» Алекс Гутмахер.Світова прем’єра вистави присвячується 65-річчю легендарної Квітки Цісик, яка померла від раку грудей, не доживши кілька днів до свого 45-річчя.

Драма «Kvітка» - це перша повномасштабна вистава про співачку Квітку Цісик, адже досі на театральній сцені на її честь було здійснено тільки постановку театрального музичного монологу-притчі на одну дію «Я — Квітка» на вірші Тетяни Череп-Пероганич. Режисер-постановник вистави - Таїсія Славінська.

П’єсу про американську співачку українського походження Квітку Цісик написав сучасний драматург Олег Миколайчук - Низовець.

Частина коштів від вистави «Kvітка. Пісня наяву й у снах» піде на придбання ще одного пересувного мамографа для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок Вінниччини.

Перший сучасний пересувний мамограф в області з'явився восени 2016 року і працює на базі Подільського регіонального центру онкології. Його придбання стало завершальним етапом благодійного американо-українського проекту «Незабутня Квітка», який розпочав на Вінниччині його засновник Алекс Гутмахер. Розуміючи соціальну важливість цієї проблеми, обласна влада також долучилась до участі в благодійному проекті та виділила 3 млн. 950 тис. грн. на на мамограф «Квітка».

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Театральный роман Анна Каренина в 2 действиях в Виннице
Комедия Bon appetit, или Гарнир по-французски в Виннице
Роман Ф.М. Достоевского Идиот в Виннице

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать