Ніч Святого Валентина

П’єса сучасного автора Олександра Марданя „Ніч святого Валентина”. Містичне та неординарне дійство за участі найкращих акторів розповість про самотність та пошуки любові. Режисер-постановник Заслужена артистка України Таїсія Славінскька готує для театралів цей пряний коктейль з детектива, комедії, трагедії, мелодрами і трилера.

У виставі лише троє дійових осіб, але аналізуючи почуття, що вирують у цьому трикутнику, глядач має шанси глибше зрозуміти сенс кохання та мрій про нього. Ролі виконають народний артист України Валерій Прус (в ролі Господаря), заслужена артистка України Надія Кривцун (в ролі Господині) і заслужений артист України Анатолій Вольський (в ролі таємничого Гостя). Загадкові події стануть розгортатися на тлі мінімалістських декорацій, покликаних, як і велика сцена, дати простір тій атмосфері чарівної казки, якою сповнюються романтичні серця напередодні Дня всіх закоханих. За допомогою акторів-мімів, що несподівано з’являються та пісень про кохання на французькій у виконанні самих акторів, на сцені оживуть душевні пориви та вагання героїв. Це неодмінно знайде відгук у тих, хто сидітиме в залі.

За сценарієм в цю ніч у житті успішного бізнесмена і його дружини відбувається ряд неймовірних подій: романтичний вечір змінюється ніччю, сповненою дивних інцидентів, яка завершується драматичним світанком. Букет пролісків стане символом примарних сподівань, що хвилюють серце, а поява нічного візитера принесе сум'яття в серце головної героїні. Містичний сюжет захоплює і інтригує до самого фіналу. Яким він буде? У п'єсі Марданя є два варіанти - трагічний та банальний щасливий кінець. Але Вінницький театр обіцяє своїм глядачам трохи інше трактування - інтрига буде триматися до останнього моменту і змусить глядача самому додумати фінал.

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Трагифарс в 2 действиях Народный Малахий в Виннице
Драма Идзанами богиня, которая влечет в Виннице
Музыкальная сказка о дружбе и любви Бременские музыканты в Виннице

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать