Світлана Бринюк «КРАЇНА МРІЙ»

Протягом 8 – 25 листопада 2012 року  у галереї Регіонального центру сучасного мистецтва «Арт-Шик»  триватиме виставка відомої київської художниці Світлани Бринюк «Країна мрій».

Світлана Бринюк народилася 21.12.1968 р. у м. Одесі.  Закінчила факультет художнього дизайну ОГХУ ім. Грекова, майстерня під керівництвом Єгорова Д.Д. та Єгорової Т.І. (1989 р.) та  НАОМА, майстерня станкового живопису під керівництвом професора В.І. Гуріна (1996 р.) З 2012 р. член Спілки Художників України.

Бере участь у виставках з 1986 р. Персональні виставки проходили в Україні, Німеччині, Чехії, Словаччині, Польщі. Твір «Сварка» закуплений Міністерством культури України у 1995 р.,  у 1996 р переданий у Фастівський краєзнавчий музей.  Твори також знаходяться у колекції «Museum Haus am Chickpoint Charlie», Берлін,Німеччина , «The Endy Warhol Museum of Modern Art», Меджилаборце, Словаччина; у галереях та приватних колекціях України, Німеччини, Чехії, Польщі, Франції, Словаччини, Ізраїлю тощо.

В експозиції представлено 24 живописні роботи мисткині – натюрморти та жанрові сценки.  Герої натюрмортів-притч, як називає їх сама авторка,  дивні, схожі на реторти та атанори, поблажливо-обтічні, а подекуди наїжачені завдяки численним носикам-відросткам посудини, втягнуті у полілоги, часом неквапливо спокійні, іноді, здається, на підвищених тонах.  У жанрових сценах безроздільно панують представниці чарівної статі – юнки, молоді матері, загадкові незнайомки, янголині, що марять з відкритими очима занурені у дрімотний стан.  Подекуди поруч – брати наші менші: задумливі коти, в’юнкі такси. Як написав  київський мистецтвознавець та арт-критик Олег Сидор-Гібелинда «солодка печаль повільно розлита тут, немов з перекинутої склянки - медова рідина (що наповзає на клейонку). Вже не меланхолія, ще не туга, хіба що «по морю». І беж першого балу, і попіл останнього вогнища, і вицвіла глазур запраного платтячка. Яскраві акценти вриваються, як соло на трубі - щоб забарвити трубчасті і непокірні долі посудини. Відкластися плямою чийогось, дорослого, одягу ... але в цілому вони мало типові для колористичної палітри Світлани Бринюк…..  Чарівність мистецтва народжується на перехресті енігми і «битовухи», загадкового і само собою зрозумілого…»

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

III межрегиональная специализированная выставка-ярмарка
17 - 20 октября, 10:00
ул. Соборная, 68
XIV межрегиональная специализированная выставка
7 - 10 ноября, 10:00
Ул. Соборная, 68

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать