ZixZixOne  це спільний творчий процес музикантів, художників, акторів, танцюристів, режисерів, фотографів, які належать до різних культурних спільнот. Крім того, Б.ригада Т.ўорчих І.ніціятиў фестивалю поставили собі за мету: зробити глядача активним співучасником фестивального життя.

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Як часто ти буваєш собою? Собою справжнім, живим? Без макіяжу або неголеним. Не на підборах, а в кедах. Не в костюмі, а в джинсах. Не в масці, а собою! Собою – не лицеміром. Таким, коли не потрібно посміхатися нещиро. Коли можна вмитися сльозами, якщо тобі це дійсно потрібно.

        Чи може людина бути справжнішою, а ніж коли слухає улюблену музику? Зловити ту хвилю можуть лише обрані. Лише ті, які були народжені, щоб жити. В чиїх думках палає вогонь. Ті, які живуть власним життям, а не мріями, наприклад, батьків.

        Тож пірни разом з тими, котрі знайшли себе, з музикантами й співаками, які в цьому бурхливому світі знають справжню ціну життю. З тими, хто без сумніву духовні цінності ставить на противагу матеріальним.

Відшукай себе й пройди єдиноправним шляхом разом з нами. Залишай маску вдома й приєднуйся!!!

Серед музикантів:

Milkit

Мартові

Серце Дженніфер

Brandon from 19

iamyou

Balagula project

Bloomberry

Psychotip

Led Wind

The Grapes

Ivan  Da Vanda

Соєже культепе

Banditos Band

 

НЕ лізь БО вб'є

Aksios

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Це схоже на холодні краплини дощу, які, падаючи на гаряче тіло, завдають тобі одночасно відчуття нестерпно приємного болю та неземної насолоди з присмаком гіркоти. В такі хвилини все навколо втрачає сенс. Чи відчував колись таке ти? Саме тоді, коли відчуття накривають тебе з головою, а емоції зашкалюють, і не важливо які саме емоції – сміх, сльози, радість чи печаль, хочеться, аби час зупинився. Це можливо за допомогою фотографії. Кілька секунд життя, які раптом зупиняються й залишаються з тобою навічно.  Це  міст в минуле. Міст, по якому ти можеш пройтись будь-коли. Абсолютно неоціниме значення фото в нашому житті. Тож пройдися разом з нами, з роботами наших митців,  по сотнях мостів, які приведуть тебе в театр відчуттів, котрі охоплюють Всесвіт, які не мають меж ні в часі ні в просторі. Давай  пірнемо разом в прірву безодні або ж злетимо в небесну далечінь.

Серед фотографів:

Ігор Моховик

Іван Гончарук 

Майя Кондратюк 

Сергій Анищенко

Олександр Космач

Михайло Корішев

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Очі – найслабше в людині,  ахілесова п’ята кожного. Ти можеш сміятися, насправді обпікаючи душу гарячими сльозами, можеш прикинутися сумним, сміючись всім своїм нутром. Та очі обов’язково тебе видадуть. Твої власні очі. Немов вони не за одно з тобою. Як багато можна  в них прочитати. Ціле життя. Залишилось лише навчитися дивитись людям у  вічі, зазирати в найпотаємніші куточки душі. Очі – провідник до тебе. Немає жодного сумніву, що саме художники, мабуть, чи не найкраще вміють читати по очах. Адже художник – це той, хто здатний досягти висот, той, хто у всьому бачить прекрасне, незвичайне, той, хто за любки порпається в людських душах. 

Пройдися босоніж по снігу, пірни з головою в купу жовтого листя, змокни нанівець під холодним дощем, відчуй тепло сонячного проміння на шкірі... Реанімуй себе, свою душу разом з творіннями тих, які не обмежуються рамками, які живуть за власними канонами. Адже кожна їх картина – це щось неймовірне...

Серед художників:

Сафонова Юлія

Костюк  Аліна

Holga

Олександр Нікітюк

Анастасsя Мельничук

SANDORA-SSA

Інна Пінкертон

Віталій Янковий

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Невже це вона? Невже це та сама життєрадісна дівчина, дзвінкий сміх якої ще  хвилину тому сповнював кімнату та серця оточуючих? І раптом така серйозна й не по віку доросла. Очі її наповнились мудрістю й досвідом всього світу. Тяжкі сірі думки нависли над її голівкою. Погляд – спрямований вдалечінь. Здається вони бачать те, чого інші бачити не можуть. Тіло вигинаючись та бючись  об невидимі грані, починаю створювати істерично незграбні рухи. Вуста ні на хвилинку не перестають щось шепотіти, а оголена душа керуючи незграбним тілом танцювати. Це не просто танок, це ніщо  інше як танок душі.

З кожною хвилиною незграбні рухи набувають впевненості й твердості ,  а дівочий стан – граціозності і неперевершеності. Здається тут їй стає занадто тісно.

Якщо слів замало, танок приходить на допомогу… Тож якщо тобі бракує слів, приходь й наповни душу цілющим нектаром разом з школою танцю «Justdance».

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

На жаль, час невблаганно плине.  Дуже часто люди мріють про вічність. Вічність почуттів, вічність життя, вічність хвилюючих моментів. Проте вона тікає від нас з неймовірною, швидкістю, і, на  жаль, ніхто та ніщо не в силі її зупини. Ніщо, крім кіно. Крім тих хвилин або ж годин, в яких актори проживають ціле життя емоцій та почуттів. Адже кіно, це істинна скарбниця, на дні якої стоїть печать вічності.

Останнім часом все рідше й рідше ми можемо побачити справжній фільм. Той, котрий підхопивши твою душу відносить її на крилах кудись далеко-далеко. Подалі від усього земного, сірого й пустого. Кудись в безмежне й широке небо.

Про ці фільми ти не читав в журналі,  ніколи не ходив на них в кінотеатр та точно не бачив по телевізору. Такі фільми не рекламують. Чому? Все дуже просто. Їм не потрібен піар. Оцінити їх унікальність  та глибинність можуть далеко не всі. Лише обрані. 

Якщо ти не всі, а особливий, здатний мислити неординарно, якщо ти цінуєш себе та кожну хвилину життя, ти обов’язково маєш їх побачити.

Серед фільмів:

Піна: Танець пристрасті. (Реж. Вім Вендерс) 2011  рік

Кафе де Флор  (Реж. Жан-Марк Валле)  2011 рік

В диких умовах (Реж. Шон Пенн) 2007рік

Мрійники (Реж. Бернардо Бертолуччі)  2003 рік

Заводний апельсин (Реж. Стэнлі Кубрик)  1971 рік

Великий диктатор (Реж. Чарльз Чаплін)  1940 рік

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Ти прийшов в цей світ. Ти народився. Кожного ранку ти прокидаєшся, йдеш на навчання або на роботу. Ти студент, лікар, юрист або вчитель. Для когось ти син або дочка, матір або батько. Ти смієшся або плачеш. Ти живеш. Як часто ти поринаєш в світ мрій? Яка вона, твоя мрія? Що це? Квартира? Машина? Чи може крутий телефон? Зупинись на хвилину, відірви очі від землі й згадай її. Оту свою дитячу мрію, яка обов’язково має в тебе бути. Та, якою ти колись жив, а тепер в силу якихось життєвих обставин захоронив далеко в глибини душі. Думаєш не варто? Скоріш за все, це щось таке, чим, на жаль, не заробиш купу грошей. А чи потрібна тобі та купа? Уяви що сьогодні останній день твого життя. Часу більше ні на що не має, на противагу в тебе є оця купа. Ти щасливий? Озирнись. Можливо настав час щось змінити? Можливо саме зараз слід ослабити кайдани, які ранять й пекучим болем калічать твою дитячу мрію?

Не даремно в народі кажуть, що вчитись ніколи не пізно. А отже приходь на наші майстер-класи. Тут ти обов’язково знайдеш щось для себе. Давай разом допоможемо мріям воскреснути.

Серед майстер-класів:

  • Акторська майстерність: сценічна мова, сценічні рухи (Людмила Земелько).
  • Валяння шерсті
  • Авторська лялька
  • Сучасний танець (хореограф Глеб Зельгін)
  • Поезія (Людмила Земелько)
  • Фотографія (Михайло Корішев)
  • Живопис (Крістіна Розова, Holga)
  • Різноманітні майстер-класи від “МагіяТворчості”
  • Та багато іншого, цікавого саме для ВАС….

 

ПРОГРАМА Й ДОСІ ВІДКРИТА ДЛЯ НАПОВНЕННЯ!!!!

 

Чекаємо на вас, ваша

Б.ригада Т.ўорчих І.ніціятиў "ЗіксЗіксОне"