3 вересня 2011 в місті Вінниця біля центрального входу в спортивний клуб «Нокаут» (боксерський клуб світового рівня) було відкрито пам'ятник боксерові.

Монументальна скульптурна композиція «Боксер» виконана в 2011 році скульпторами Оврах Володимир Михайлович, Оврах Роман Володимирович, Оврах Андрій Володимирович.

Скульптура боксера відлита в матеріалі - бронза і має висоту близько 2,5 м, і вага близько 400 кг встановлена на постамент, який має вигляд чіткої геометричної форми - куб, розміри сторін якого по 1м. На фронтальній стороні куба, по центру, в колі розміром d - 500мм, який відлитий з бронзи, викарбувана напис: «Честі - Мужності - Силі». Постамент - куб виконаний їх чорного граніту з зеленуватим відтінком.

Монументальна фігура боксера являє собою як символ бійцівського виду спорту, який обумовлює в собі ті слова, які викарбувані в бронзі на постаменті скульптури атлета.

Скульптура не має аналогів на території України і має право бути внесеною до Книги рекордів України як єдиний і унікальний пам'ятник даного напрямку.

 

Учасники нагородження:

  • Президент СК «Нокаут» - Капуста С. М.
  • Президент  федерації боксу Вінницької області -  Алекса О.Ю.
  • Голова комітету з фізичної культури та спорту м.Вінниці, майстер спорту по боксу, Заслужений тренер України - Краєвський Сергій Станіславович.
  • Скульптор Оврах В.М.