"Сушка" - формат виставки, що об'єднує фотографів самого різного калібру - аматорів і професіоналів, ломографів і прихильників традиційної зйомки.

Проект "Сушка" - новий формат виставки, що виходить за рамки звичних всім музею чи галереї. Фотографії розвішуються просто неба на мотузках за допомогою прищепок. Це ностальгічно нагадує минуле, коли фотографії, надруковані вдома, просто у ванній чи затемненій кімнаті так само сушились на мотузках з прищепками для білизни. На протязі виставки можна знімати собі у подарунок будь-які фотографії, повісивши взамін свої. Тобто це - і виставка, і обмін фотографіями. Сама ж виставка стає живою та самостійною.

Вперше таку акцію було проведено у Санкт-Петербурзі у 2010 році, авторами її є Оля Луветау та Андрій Кеззін. Тепер цей проект є міжнародним, бо відбувається крім Росії та України по всьому світу.

Фотографії для виставки не проходять попередніх відборів, цензури чи рецензування. Кожен автор сам вирішує, які роботи показати загалу. Виключенням є фотографії в стилі НЮ: зважаючи на те, що виставка стане на очах і у дітей, бажано обмежити показ оголеної натури прикривши аркушем паперу з написом "+18" вашу фотографію так, аби можна було відхиливши папір, переглянути фотографію "для дорослих". Підготовку для показу фотографій в стилі НЮ робить сам автор. Недотримання цієї вимоги може привести до зняття з показу таких робіт організаторами.

Формат фотографій та оформлення - за бажанням автора: від 10х15 см до метрових або й більше полотен.

Сушка - повністю некомерційний проект: кожен учасник може безкоштовно показати свої фотографії, забрати чужі, що вже "просушились" і стали йому до вподоби. На зворотному боці фотографій можна писати все що завгодно - побажання, послання майбутньому її володарю, телефони або інші контакти.

Виставку "Сушка" планується провести в суботу 20 липня у сквері Козицького з 15 до 19 години.