ОДИН З КРАЩИХ НІЧНИХ КЛУБІВ МІСТА ВІННИЦЯ ПРЕЗЕНТУЄ СВОЮ НОВУ ПРОГРАМУ ВІДПОЧИНКУ «БЕЗКОШТОВНЕ ЛІТО»
_________________________________________
Настало літо й неймовірна спека, сонце та прекрасна погода все більше та більше тягнуть Вас з сірих офісів, та затхлих маршруток на вулицю щоб насолоджуватись сонцем, напиватись його енергією, веселитись та відпочивати!
Але на цьому нічого не закінчується з настанням ночі нічний клуб ПЛАНЕТА МОДА-БАР відчиняє Вам свої двері з новими пропозиціями до відпочинку, з ще більшою кількістю подарунків та сюпризів, даруючи новий ЛІТНІЙ формат відпочинку.
Отже, ми представляємо Вам зміни до кращого в відпочинку з нічним клубом ПЛАНЕТА МОДА-БАР:

ПОНЕДІЛОК – відпочинок для всіх сфер та галузей обслуговування , неважливо чи ви Банкір, перукар, медик та офіціант, ми чекаємо на Вас кожного Понеділка – вхід всім ВІЛЬНИЙ!

СЕРЕДА – ви молода людина, студент, ми пропонуємо Вам відпочити разом з нами, відчути справжній смак клубного життя, кожної середи на вас чекають привізні діджеї України, Професійні МС, та резиденти клубу! Вхід всім ВІЛЬНИЙ!

ЧЕТВЕР – подарунок для самої чарівної нашої половини! Ми даруємо Вам красу справжніх чоловічих PJ-шоу! Стриптизу, А також Кожного четверга для вас грає DJ Solnechnaya, говорить МС Сан САНИЧ! Вхід дівчатам, жінкам та бабулям всю ніч Вільний, чоловікам вхід після 24:00 СТАНОВИТЬ 15ГРН.

П'ЯТНИЦЯ - день справжнього клубного відпочинку, МС Грозний та DJ Егоркін і DJ Медіс подарують вам справжній смак клубного життя! Вхід дівчатам до 24:00 вільний, після 10 грн, чоловікам - 20 грн!

СУБОТА – вечірки SUMMER BREAK – ми вміємо відпочивати по стильному.
МС Космос, МС СанСанич, DJ Медис, DJ Летцкий, PJ-SHOW, море подарунків та океан позитивного настрою , нові літні мікси подарують Вам відчуття справжнього райського відпочинку! Вхід до 24:000 Вільний для дівчат, потім 20 грн; Хлопці - 40 грн.

НЕДІЛЯ – вечірки ВІД 80-х ТА ДО СЬОГОДНІ, а також ДНІ ВЕСЕЛОГО КАЛЬЯНЩИКА, Всім вхід ВІЛЬНИЙ!
______________________________

ЧЕКАЄМО НА ВАС КОЖНОГО ДНЯ!

Начало:
1 июня в 1:00

Окончание:
31 августа в 5:00