КОНЦЕРТ ЄГОРА ГРУШИНА (композитор-неокласик, піаніст)

Разом з Роксоланою Пахолків (віолончель) та Анною Бура (скрипка).

Презентація альбому DOMINICANO

28 жовтня 2014 18:30 (галерея "Арт-Шик")

Відомий український піаніст-неокласик Єгор Грушин вирушить у всеукраїнський концертний тур в підтримку свого нового альбому DOMINICANO. Восени композитор відвідає 8 міст країни, де презентує власні композиції, що увійшли до свіжої платівки. У Вінницю Єгор Грушин завітає 28-го жовтня.

 Разом із Єгором Грушиним на одній сцені виступатимуть Роксолана Пахолків (віолончель) та Анна Бура (скрипка), які є неодноразовими лауреатами міжнародних музичних конкурсів. Поєднання цих інструментів органічно доповнить фортепіанні партії та надасть їм нового мелодійного звучання. 

Концерт у Вінниці відбудеться 28-го жовтня о 18:30 у галереї "Арт-Шик". Виконавці обіцяють гостям неповторну атмосферу та справжнє естетичне задоволення від якісної інструментальної музики.

«Цей тур буде відрізнятись від усіх попередніх. Вперше я виступлю разом із віолончеллю та скрипкою – в такому складі композиції раніше не виконувались ніде. Ми всі з нетерпінням чекаємо виступів та зустрічей із нашими шанувальниками, адже кожна така зустріч заряджає енергією та ентузіазмом. І мотивує працювати ще краще та ще більше», - розповів Єгор Грушин.

Нагадаємо, що Єгор Грушин входить до списку ТОП-200 найкращих неокласичних композиторів за версією міжнародного порталу Reverbnation. В 2012 році видав свій дебютний інструментальний альбом «Inside», а в 2013 році випустив нову платівку «Absolution».

___________________
ВАРТІСТЬ КВИТКІВ:

Перші 20 квитків - 60 грн

Усі наступні - 70 грн

Дитячий квиток - 50 грн

Увага, в день концерту вхід 80 грн!


Точки продажу квитків:

- галерея "Арт-Шик" (вул.Архітектора Артинова, 12А)

- магазин рок-атрибутики «Мобі Дік» (вул.Пирогова 31, ТК «Бастилія)

- замовити тут https://vk.com/ms.vivian 063-68-50-595

- також будуть електронні квитки (інфо згодом)


Місце проведення: галерея "Арт-Шик" (вул.Архітектора Артинова, 12А)

Час: 18:30


Телефон для довідок: 063-68-50-595