Харківський gothic/death/doom metal гурт Mortalium у Вінниці!

27 жовтня 19:00 Деталі: https://vk.com/mortalium_27_10

Mortalium - це колектив, що сформувався у місті Харків у 2009-му році та розвивається стрімкими кроками. Окрім вдалого поєднання стилів музики та доволі цікавого експериментування у рамках doom metal, їх пісні представлені жіночим вокалом, що доповнюються грубим чоловічим тембром! Насправді все це додає композиціям своєрідної ізюминки та гармонійності. Серед здобутків команди: міні-альбом "On the Broken Wings" і повноформатний "A Gap between Birth and Death", кліп на пісню "Lullaby" та понад 60 виступів по всій Україні, а також поза її межами!

Вінницю команда відвідає вперше та ще й у рамках свого плідного туру під назвою "On Both Sides of the Grave Tour", в який входять не лише українські міста, а й закордонні! Також наше місто несе на собі почесне перше місце в списку турових міст, тому зустрінемо їх на високому рівні, так як це дійсно очікуваний метал-бенд з дійсно гідною високої оцінки музикою!

Mortalium - це п'ятеро талановитих людей: Марія Носік (гітара\вокал), Ярослав Бадрадінов (клавіші\вокал), Олексій Лукашов (гітара), Сергій Юхно (бас), Олексій Силенко (ударні).

На концертах гурт радує не лише вухо, а й душу з тілом! Яскраві образи і енергія музикантів просто вражають та змушують віддаватися на повну їх музиці! Ти хочеш це відчути на собі - приходь!

Разом з Mortalium на одній сцені виступлять наступні досить цікаві команди:

X.Kernel (modern metal, м.Київ)

The Moon Belongs To Everyone (alternative/post-rock, м.Вінниця)

Дата та час: 27 жовтня 2014, 19:00

Місце проведення: concert-hall "Chaikovskiy" (вул.Івана Богуна,2)

Ціна квитка: 40\50\60 грн

Точки продажу:

- рок-магазин "Мобі Дік" (вул.Пирогова 31, ТК «Бастилія»)

- за телефоном 063-68-50-595 або https://vk.com/ms.vivian

- електронні квитки тут http://2event.com/events/176653

Зустріч ВК: https://vk.com/mortalium_27_10

Контакти для довідок: 063-68-50-595 https://vk.com/ms.vivian