В ролях:
1. «Сироїд»
Легка комедійна історія з повчальним фіналом. Двоє молодих людей, які сповідують різні способи харчування, живуть разом і люблять один одного, незважаючи на протилежні погляди. Бо любов сильніше. Одного разу до них прийшли батьки дівчини, щоб познайомитися з майбутнім зятем. Це спровокувало напружену ситуацію і майже конфлікт. Після від'їзду батьків хлопець намагається змінити свої звички, і нічого з цього не виходить. Але його розуміє дівчина: треба любити улюблених такими, які вони є.
2. «Чотири півня»
Легка молодіжна комедія про чотирьох друзів, які виграли конкурс на кращий рекламний ролик. Замовник, солідний директор птахофабрики, був вражений креатурою юних рекламістів. З їх ролика сміялося все журі.
3. «У гармонії»
Історія двох молодих закоханих, які відправляються в подорож на природу. Але вони не склали іспит на повагу один до одного, і кожен вважав, що саме його право на розуміння природи і сутності людських відносин важливіше. Історія про те, як розійшлися шляхи двох близьких людей: дівчата і хлопці. А чи стали вони щасливіші від цього - зависає питання у фільмі.
4. «Як Шевченко шукав роботи»
Екранізація однойменного оповідання Осипа Маковея. У фільмі розгортається неймовірна історія про те, як сам Тарас Григорович сходить зі свого портрета після святкування його ювілею на бенкеті наукового товариства, що носить ім'я поета. Шевченко нудно слухати промови про свою геніальність - і він вирішує знайти собі роботу. Але багато хто просто роблять собі кар'єру на великих іменах. Автори фільму вважають, що найкращі ліки від усіх моральних хвороб - сміх та іронія. Так само, як 100 років тому вважав автор оповідання.