З 07 квітня по 10 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки. Інтелектуальне студентське змагання, метою якого є підвищення якості підготовки фахівців з зазначеного напрямку та пошук обдарованої студентської молоді відбуватимуться на базі ВНТУ.

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання, шляхом розв’язку теоретичних завдань з п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Як зазначив голова журі ВСОРТ-2015 д. т. н., професор Осадчук О. В. "Олімпіада молодих радистів це визначна подія для її учасників та університету. Щорічно співробітники кафедри радіотехніки докладають значні зусилля для її проведення ще більш якісно та цікаво. Тож в рамках проведення Олімпіади цього року вперше було проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом. Також вперше в другий день заплановано проведення позаконкурсного практичного туру змагань серед учасників, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні".

До оргкомітету надійшло близько 50 анкет учасників з 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань.

Головними урочистими заходами Олімпіади стануть 8 квітня відкриття та 9 квітня нагородження переможців.

08 квітня (середа)

09.20-10.00

Урочисте відкриття Олімпіади

Корпус №1

зал № 11

09 квітня (четвер)

13.00-14.30

Виставка-конкурс студентських радіоаматорських виробів

ГАК № 210

14.30-15.30

Урочисте закриття Олімпіади. Нагородження переможців

ГАК № 222

Розуміючи, що, в сучасних непростих умовах державотворення та фундаментальних змін в освітній сфері, має змінюватись і відношення суспільства до офіційних заходів, а представники соціально відповідального бізнесу підтримувати співпрацювати з університетами на постійні основі, тим самим сприяючи якісній підготовці майбутніх фахівців, за для майбутнього динамічного розвитку України! Тому, оргкомітету приємно відзначити продовження плідної співпраці з провідними компаніями радіотехнічного профілю – "Київстар", "Мелексіс" та "Датагруп". Переконані, що презентація Генерального спонсора з актуальної теми: „#3GKyivstar: як будується 3G мережа в Україні” буде цікавою для всіх присутніх. Слідкуйте за перебігом подій ВСОРТ-2015 на сайті -http://vsort.org.ua/