Футбольний матч на «Кубок героїв Спецназу»

У суботу, 1 серпня, Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО проведе І турнір з футболу серед військ спеціального призначення. На стадіоні школи № 35 у футбольному поєдинку за «Кубок героїв спецназу» змагатимуться нинішні спецпризначенці та ветерани. Загалом пограти у футбол і таким чином підтримати українську армію виявили бажання 6 команд спецпризначенців із різних регіонів України та Вінниці, зокрема. Турнір проводитиметься з нагоди подвійного військового свята – Дня десантна та Дня військово-повітряних сил України. Хто переможе нинішня сила чи зрілий досвід – все це ви дізнаєтеся, завітавши на матч. Змагання старує о 9.00 годині.

– Ідея турніру полягає в тому, щоб об’єднати на одному стадіоні військових різних підрозділів. Показати широкому загалу їхню силу, міцність і витривалість. Цей дружній матч має на меті вшанування пам’яті загиблих на Донбасі Героїв спецназу. Ми у великому боргу перед хлопцями, які поклали своє життя за світле майбутнє нашої держави. Завжди пам’ятатимемо про їхні подвиги. Цим спортивним змаганням прагнемо довести, що лише гуртом, разом ми непереможні, сильні і могутні, –  каже голова Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.

По завершенні змагання усім учасникам турніру будуть вручені грамоти, пам’ятні відзнаки, а також призи від спонсорів (народного депутата України Сергія Кудлаєнка, депутата Вінницької міської ради Ігоря Скоромного та господаря бази відпочинку «Зачароване озеро» В’ячеслава Шляхового). Обов’язково команда-переможець отримає «Кубок героїв спецназу» і можливість змагатися за першість в Україні із володарем «Кубку героїв десантури» (футбольний матч за який планують провести 2 серпня у Житомирі на базі дислокації 95-ої аеромобільної бригади). Футбольний двобій володарів «Кубку героїв Спецназу» та «Кубку героїв десантури» проведуть у Києві, на одному з найкращих футбольних полів міста.

Головний організатор – Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО

Приймає учасників спортивного змагання – база відпочинку «Зачароване озеро»

Серед почесних гостей – представники Міністра оборони України та Генерального штабу України, керівництво міста й області.