«Генезис» документальный фильм

У рамках «Літніх кіновечорів» у Книгарні «Є» пропонуємо переглянути документальну стрічку французів Клода Нурідзані та Марі Перенну «Генезис». Відвідувачі книгарні вже мали змогу побачити першу стрічку цих авторів – «Мікрокосмос».

«Генезис» – це філософська притча про Життя. З гумором і серйозно, простодушно й мудро мандрівний африканський музикант кольоровою мовою казок розповідає справжню історію, спільну для всіх: про народження всесвіту й зірок, про гаряче минуле нашої планети і про появу на ній життя. Він розповідає про час, матерію, народження, любов і смерть. Живі організми – від амеби до людини – виступають дійовими особами цього бурхливого Генезису, сучасного і разом з тим вічного.

Не пропустіть можливість востаннє у цьому році насолодитися літніми кіновечорами у Книгарні «Є»!

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать