«Дзеркало душі, або особливості української ментальності»

На сьогодні в українській культурі немає чіткого уявлення про те, що ж таке національний менталітет. Скажемо прямо: ми себе не знаємо! А не знаючи – не розуміємо, а відтак об’єктивно не оцінюємо та ідентифікуємо. Прихильники міфотворчих концепцій стверджують, що українці ведуть своє походження ледь не від Адама. Інші, що ми – маргінали, незатребувані, нереалізовані, звідси – перманентно всіма гноблені.

Тож виникає низка питань, які потребують негайного обговорення. Які риси менталітету є реальними, а які ілюзорними? Чи можна визначити механізми їх творення? Чи можна говорити, що український менталітет, котрий формувався тисячоліттями, набув нових рис за роки незалежності? І чи мають можливість українці в час глобалізації вижити як етнос зі своїм менталітетом та жити далі як повноцінна європейська держава?

Лекцію про український менталітет прочитає Наталка Жмуд, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології Інституту історії, етнології та права Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать