ЗАПРОШУЄМО!

17-18 та 24-25 вересня з 10:00 до 20:00 будуть проходити майстер-класи в СК “Атлант” (вул. Блока, 28; за гуртожитками медуніверситету).

Обов'язково не пропустіть ранкового знайомства з майстрами, які Вас трішки зорієнтують по тематиці свого майстер-класу, яке розпочнеться о 10.30 в зеленому залі!

Участь у фестивалі: абонемент на 1 день – 50 грн; 4 дні – 150 грн
Для студентів: абонемент на 1 день – 30 грн; 4 дні – 100 грн
Разовий абонемент (на 1 майстер-клас) – 20 грн

Чим особливий саме VІ Вінницький фестиваль психології розвитку «БУТИ ЖИВИМ»?

До нас приєднається майстер із Санкт-Петербургу, автор книги «Рождение Нового челока», духовний акушер (див. персональний сайт у списку тренерів) Михайло Фомін, який 24 та 25 вересня проведе два 3-годинних майстер-класи (див. розклад), а його книгу вже сьогодні можна придбати у нас в офісі (див. зміст книги нижче на сайті).

Також у фестивалі візьмуть участь майстри з м. Києва, м. Дніпропетровська, м. Тернополя та м. Житомира. Будуть представлені напрямки та теми – нові для нашого фестивалю. А ті майстри, з якими Ви уже знайомі – готові Вам запропонувати нові програми та тематики для пізнання себе та розкриття нашого безмежного потенціалу.

Традиційно ми готуємо каталог VІ фестивалю, який отримає кожен учасник. А ще на всіх учасників чекає сюрприз від майстрів – подарункові сертифікати на участь у семінарах та тренінгах!

Буде можливість зробити:
• фото аури навколо голови і всього тіла;
• опис кольорів (фото) вашої аури;
• визначення розмірів, активності, гармонійності ваших чакр;
• аналіз ваших біо-даних:
a) кольорове колесо;
b) графік стану розумово-тілесних і духовних даних;
c) графік рівня енергій.
• Індивідуальний аналіз вашої аури.

Під час обідньої перерви пропонуємо скуштувати смакоту ведичної кухні: самоси з творогом, яблуками, овочами; йогурти; солодощі, а також молочну масалу – все це до смаку та на здоров’я!

До зустрічі!!!

Довідки за тел.:
093 863-44-68,
096 348-71-84, 57-06-29
E-mail: [email protected]