16 жовтня, Вінницю здивують одразу 2 події. Адже знову до нас завітає дует DVA з Чехії. Також не менш приємною подією є повернення арт-клубу [PORTAL].


Дует DVA – Ян Краточвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Краточвілова (Вона, Bára Kratochvílová) - створює свій музичний космос з особливою, лише їм двом зрозумілою мовою. На двох десятках інструментів вони грають фолк, техно, хіп-хоп та кантрі у власному, ні на що не схожому виконанні.

Музика DVA нереально-індивідуальна та архетипна водночас . Вона викликає шквал емоцій та торкає підсвідомі глибини. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом DVA Fonók, також номінований на престижну чеську премію «Ангел», одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою другу платівку HU дует з успіхом представив Чехії, Австрії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Словенії,
Угорщині та Україні.

Почути-побачити DVA можна тут, але запис – то лише ескіз, що не передасть всієї енергетики та вражень «живого» виступу :

http://www.youtube.com/watch?v=bWOu9q2l5wA
http://www.youtube.com/watch?v=gIsk3sYWPH4
facebook mp3: http://www.facebook.com/hudba2

Отже,

Дата: 16 жовтня
Час: 2О:ОО
Місце: кінотеатр "РОДИНА" (Козицького, 47)
Ціна: 6О грн./7О грн. в день концерту

Квитки будуть у продажі з 4 жовтня у магазині "Мобі Дік" (Пирогова, 31 "Бастилія"), магазин "Rock'n'Roll" (600-річчя, 17 "МегаМолл"), а також за телефоном (093) 199 24 24

http://www.lastfm.ru/event/2073703+DVA+in+Vinnytsya