Дискусія «Особливості (транс)національного виховання: розвиток дитини в книжках і на практиці»

Книгарня «Є» та літературна медіатека 5books запрошують на дискусію «Особливості (транс)національного виховання: розвиток дитини в книжках і на практиці» у рамках проекту «Нон-фікшн.ua», яка відбудеться 7 вересня. Початок – о 18.30.

Відколи у масовій свідомості існує книжкова культура, не втрачають популярності різні практичні порадники педіатрів і психологів про виховання дитини «від нуля до одиниці». Останні десятиліття, однак, переакцентували увагу батьків і педагогів на дослідження певних національних та соціальних феноменів у розвитку дітей – як-от, наприклад, у книжках «Чому наші діти стають тиранами» Міхаеля Вінтергофа, «Французьке виховання» Памели Дракерман чи «Виховання без нервування» Вікторії Горбунової. Чи варто коригувати свої звички у вихованні з огляду на цифрову епоху і чи можливо дати дітям свободу разом із відповідальністю? Як діти змінюють нас і наші звички комунікації? Чому нам завжди страшно думати про майбутнє наших дітей і майбутнє з нашими майбутніми дорослими? Про це куратори проекту «Нон-фікшн.ua» Олександр Вешелені та Олександр Мельник дискутуватимуть разом із психологом Сергієм Таляляном.

«Нон-фікшн.ua» – спільний проект вінницької Книгарні «Є» та літературної медіатеки 5Books, створений, аби поміркувати разом про тренди українського ринку нон-фікшн та нових медіа, об’єднати активних підприємців, громадян, психологів, митців та медійників довкола трансформацій сучасного українського соціуму і створити неформальний майданчик для поширення нових знань у Вінниці.

Качество предоставляемых услуг
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Семинар Brand ft. marketing : как выстроить стратегию в Виннице
Первый винницкий фестиваль вина «Боже ллє» В Виннице
8 декабря, 12:00
ул. Соборная, 4

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Качество предоставляемых услуг
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать