5 грудня, з нагоди 220 річниці з дня смерті Вольфганга Амадея Моцарта, в відомих концертних залах світу вже у котрий раз звучатиме твір відомого композитора із світовим ім’ям. Вінниця не стане винятком і приєднається до цієї світової мистецької акції.

«Реквієм» Моцарта - музичний шедевр всіх часів та народів, який має багато таємниць та загадок. Замовлений, як заупокійна меса, твір виявився самим життєстверджуючим з відомих творів митця.

«Те, що Моцарт в цьому «Реквіємі» розмовляв зі своїм часом з самих потаєних глибінь свого серця, доказує постійно зростаючий успіх цього твору. Ще Йозеф Гайдн пророкував безсмертя Моцарту тільки за створення цього шедевру» писав Герман Аберт.

У Вінниці, у виконанні солістів: Ленки Мебіус (сопрано, Німеччина), Корнелії Ланц (мецо-сопрано, Німеччина), Ярослава Квасниевського (тенор, Польща) та Маркуса Рааба (бас, Австрія) у супроводі Симфонічного оркестру Львівської Державної філармонії та за участю Академічного муніципального хору «Вінниця» в кращих традиціях Європи пролунає всесвітньо відомий «Реквієм».

Концерт відбудеться 5 грудня 2011 року о 19 год. в Театрі ім. М. Садовського за підтримки депутата обласної ради Сергія Кудлаєнко

Довідки за телефонами: 691-731