Вінницьке підприємство «Геосистема» створило високоточний аерокомплект

У Вінниці державне підприємство розробляє унікальний безілотний аерознімальний мульникоптер для проведення високоточної  аерозйомки у фоматі 3D. Така розробка значно здешевить процес аерофотознімання та картографування невеликих за площею об'єктів, таких як кар'єри, ділянки автомобільних доріг, майданчики під забудову та інших об’єктів.

-          Раніше, для більшості видів аерозйомки використовувались літаки, що призводило до значного здорожчання вартості робіт. Наша розробка відповідає сучасним світовим тенденціям і дасть можливість зробити доступнішими послуги зі збереженням необхідної для геодезистів точності на рівні кількох сантиметрів, - говорить керівник підприємства Віктор Малов.

Також у 2015 році повністю відновлена співпраця з ключовими іноземними партнерами. У грудні була профінансована, відповідно до контракту, та відправлена до Китаю партія цифрових аерофотознімальних камер. Підписано контракт на дослідно-конструкторську розробку нової модифікації камери з запуском у серійне виробництво з 2016 року. Підприємство отримало та виконало замовлення на встановлення обладнання власного виробництва у Мексиці.Наразі на стадії підписання - контракти з Міністерством оборони на переобладнання аерофотознімальних літаків та інші передові науково-дослідні розробки.

За підсумками 2015-го року керівництво державного підприємства  ДНВП "Геосистема" стабілізувало роботу. Рік було закінчено з перевиконанням фінансового плану. Все це було зроблено, незважаючи на конфлікт, який був у жовтні-листопаді 2015 року, пов'язаний  із перепризначенням  директора підприємства Віктора Малова. 18 січня 2016 року планується остаточне призначення керівництва підприємства.