Сьогодні річниця наймасовіших розстрілів Майдану. Рік тому революція перемогла

На 20 лютого опозиція домовилась із Януковичем про перемир'я. Ніч пройшла порівняно спокійно. Майданівці палять покришки і кидають коктейлі Молотова у відповідь на світло-шумові гранати від силовиків.

Зранку до протестувальників прибула підмога - приїхали активісти зі Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей.

На 9 годину ранку озброєні дерев'яними щитами мітингарі перейшли у наступ,відтіснили "беркутівців" від Стелли Незалежності і почали рух вулицею Інститутською до Жовтневого палацу.

У цей час МВС повідомляє про снайпера, який із даху Консерваторії обстрілює силовиків. Поранення уже отримали 23 правоохоронці.

"Беркутівці" відходять із Інститутської, разом із цим приміщення Верховної Ради та парламенту терміново залишають чиновники.

Зі сцени Майдану просять про допомогу лікарів. Багато поранених. Солдати Внутрішніх військ не витримують напруги — здаються учасникам протесту. Від Жовтневого в бік КМДА іде колона "полонених" ВВшників.

На вулицях Грушевського, Трьохсвятительській і на Володимирському узвозі активісти відбудовують відвойовані у силовиків барикади. А в готелі "Україна" починають облаштовувати медпункт.

На блок-посту між Жовтневим палацом і клубом Кабміну протестувальники підпалили кілька шин, щоб створити димову завісу, вони підносять і підвозять на тачках невеликі металеві щити і каміння. У цьому районі знаходиться близько сотні протестувальників.

В той же час на дахах готелів "Козацький" та "Україна" розташовуються снайпери. Станом на 10:50 біля "Козацького" на землі лежать 7 закривавлених тіл майданівців. За годину їх уже 13.

На вул. Інститутській загони спецпризначенців у чорній екіпіровці та з жовтими стрічками ведуть стрільбу з вогнепальної зброї по протестувальниках.

До 14-ї години число загиблих досягло 35 осіб, а о 17-й повідомлялося про 60 загиблих.

Такі події змушують деяких членів Партії Регіонів перейти на бік Євромайдану.