Топ экспертов нашего города - Николай Ранчу

Новичок
Николай Ранчу
Отзывы: 1
Комментарии : 0
Подписчиков: 0
Подписаться
Сортировать по:
Отзыв о "BEAUTYCOM, ЦЕНТР КРАСОТЫ И ЗДОРОВЬЯ"
четверг, 29 августа 2019 г.
Центр естетичної медицини "Beautycom" в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Косметологія! "Beautycom"-це синергія повного спектру послуг інноваційної медичної косметології для збереження Вашої молодості, здоров'я і краси.  Сертифіковані лікарі, високотехнологічне обладнання та сучасні методики лікування працюють для відтворення Вашої природної молодості, чистоти, красоти та естетики шкіри Вашого обличчя та тіла. В центрі орієнтовані на швидкий довготривалий результат та безпеку лікування кожного пацієнта.  Великий німецький мислитель Фрідріх Ніцше часто повторював, що краса - це обіцянка щастя! Фахівці центру естетичної медицини "Beautycom" вважають слова філософа одним зі своїх головних девізів: перетворюючи своїх пацієнтів, ро****чи їх більш молодими і красивими, лікарі дарують їм не тільки нову зовнішність, вони дарують людям відчуття щастя, свободи, гармонії з собою. Компанія Знак Якості нагородила керівника Макарчук Ірину Миколаївну почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!  Вітаємо! Бажаємо успіхів, блискучих ідей, широких можливостей, найвеличніших планів, бездоганних результатів і вічного сяйва від щастя!
Отзыв о "Елена Казчук, косметолог"
вторник, 10 сентября 2019 г.
Нам приємно повідомити, що "Дерматологічний центр краси Dr.Olena Kazchuk" в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії –Медичні центри! «В естетичну медицину я пішла заради справжніх жінок. Багато красунь ходить по вулиці, ро****ть покупки, готують вечерю, але вони цього не усвідомлюють. Тому моя місія - зробити більше впевнених в собі жінок. Завдання косметолога допомогти підкреслити плюси і тонко усунути мінуси»-говорить керівник центру Олена Казчук. «Чудовий лікар з золотими руками!»- так називають Олену її клієнти. Адже головними принципами роботи Олени Казчук є турбота про жінку, її красу та впевненість! Компанія Знак Якості нагородила Олену Казчук почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Бажаємо розкрити всі секрети Клеопатри, бажаємо бачити в людях тільки прекрасне й допомагати це прекрасне удосконалити. Успіхів та блискучої майстерності в косметології, а також щастя, радості, кохання у Вашому доброму серці.
Отзыв о "Дельфин, детский центр в Виннице"
четверг, 3 октября 2019 г.
Вінницька приватна гімназія Артинов-Дельфін отримала нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії –Дитячі навчальні центри ! Вінницька приватна гімназія «Дельфін» заснована в 1994 році. У 2018 році гімназія пройшла через значну модернізацію. Надає послуги навчання дітей за державною програмою: повної загальної середньої освіти (з видачею по закінченню атестата державного зразка) та дошкільної освіти. «У КРАЩИХ ТРАДИЦІЯХ З ОНОВЛЕНИМ БАЧЕННЯМ І ВІДДАНИМ СЕРЦЕМ» Гімназія включає в себе: -ДОШКІЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ 2-6 РОКІВ - Дитячий садочок (вік 2-6 років) -ПОВНА ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МО- Гімназія (1 - 11 класи) -ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ І АТЕСТАЦІЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ - Екстернатна форма навчання. У гімназії працюють спец-курси, які допомагають розвитку дітей та підлітків, надається поглиблене вивчення іноземних мов. Діти перебувають під охороною, що усуває хвилювання батьків з приводу безпеки. Всі батьки та учні гімназії дають тільки добрі та позитивні відгуки: « Заклад , у якому навчають , лю****чи та поважаючи дитину ,створюють умови для розкриття талантів кожного»! Компанія Знак Якості нагородила власника гімназії Піжевського Андрія почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Від щирого серця вітаємо! Нехай в стінах цього закладу кожен зможе розкрити свій талант і показати свої здібності. Нехай діти отримають вірні знання і захоплююче дозвілля. Нехай всі вчителі будуть шановані і успішні в своїй діяльності. Нехай батьки будуть добрі і уважні до своїх дітей. Бажаємо всім міцного здоров'я і великого успіху!
Отзыв о "Style for you, салон красоты в Виннице"
четверг, 17 октября 2019 г.
Салон краси «STYLE FOR YOU» в місті Вінниця став фіналістом Конкурсу « Найякісніші послуги та товари року"! «Справжнє диво »- ось як описують клієнти роботу майстрів салону; вони дарують упевненість в собі, відчуття власної привабливості і спокусливості.»