Топ экспертов нашего города - Николай Ранчу

Новичок
Николай Ранчу
Отзывы: 3
Комментарии : 0
Подписчиков: 0
Подписаться
Сортировать по:
Отзыв о "BEAUTYCOM, ЦЕНТР КРАСОТЫ И ЗДОРОВЬЯ"
четверг, 29 августа 2019 г.
Центр естетичної медицини "Beautycom" в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Косметологія! "Beautycom"-це синергія повного спектру послуг інноваційної медичної косметології для збереження Вашої молодості, здоров'я і краси.  Сертифіковані лікарі, високотехнологічне обладнання та сучасні методики лікування працюють для відтворення Вашої природної молодості, чистоти, красоти та естетики шкіри Вашого обличчя та тіла. В центрі орієнтовані на швидкий довготривалий результат та безпеку лікування кожного пацієнта.  Великий німецький мислитель Фрідріх Ніцше часто повторював, що краса - це обіцянка щастя! Фахівці центру естетичної медицини "Beautycom" вважають слова філософа одним зі своїх головних девізів: перетворюючи своїх пацієнтів, ро****чи їх більш молодими і красивими, лікарі дарують їм не тільки нову зовнішність, вони дарують людям відчуття щастя, свободи, гармонії з собою. Компанія Знак Якості нагородила керівника Макарчук Ірину Миколаївну почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!  Вітаємо! Бажаємо успіхів, блискучих ідей, широких можливостей, найвеличніших планів, бездоганних результатів і вічного сяйва від щастя!
Отзыв о "Витамедлайф,УЗД, медицинский центр в Виннице"
вторник, 24 ноября 2020 г.
ТОВ «Вітамедлайф плюс» в місті Вінниця отримали нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2020 в категорії – Медичні центри! Багатопрофільний медичний центр «Вітамедлайф» - це високий рівень обслуговування і здоров'я пацієнтів всіх вікових категорій. Тут представлені основні напрямки по діагностиці та лікуванню порушень в роботі органів і систем організму. Кабінети обладнані найсучаснішою технікою від провідних світових виробників. Всі фахівці центру своєчасно проходять курси підвищення кваліфікації, і регулярно беруть участь в наукових семінарах, конференціях, міжнародних з'їздах. Медичний персонал клініки є її головним багатством. Серед лікарів центру «Витамедлайф плюс» тільки самі компетентні професіонали, які відмінно зарекомендували себе в своїй області, а також добре відомі у Вінниці і за її межами.
Отзыв о "ФЕНОМЕН, медико-психологический центр"
среда, 25 ноября 2020 г.
Медико-психологічний центр Fenomen в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання «ЛІДЕР РОКУ 2020» в категорії – Психологічні центри! Проблеми зі здоров'ям - це не той випадок, коли можна покладатися на самолікування. Звернувшись в Центр Fenomen ви отримаєте допомогу від кращих фахівців в області психології та психіатрії.  Безліч пацієнтів центру висловлюють щиру подяку за своє здорове життя, та рекомендують рідним і близьким! Компанія Знак Якості нагородила Юліану Юріївну та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили Fenomen штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Дякуємо вам за те, що даруєте людям надію і впевненість у собі, допомагаєте контролювати життєві ситуації і навчаєте цьому людей, здійснюєте неоціненний внесок у життя суспільства і отримуйте за це велику подяку і щиру повагу.